Sháníte dárek pro fanoušky sportu? Máme pro vás tip! Pořiďte třeba voucher na nový tarif O2 TV Sport Premium

Výběr nejlepších sportovních soutěží na 12 prémiových kanálech – to je nový předplacený tarif O2 TV Sport Premium, který si mohou diváci pořídit od 1. prosince. Na jednom místě tak najdou kompletní FORTUNA:LIGU, hokejovou extraligu nebo Ligu mistrů UEFA, a to včetně stanice CANAL+ Sport s nejprestižnější fotbalovou ligou světa – anglickou Premier League. V nabídce bude ve dvou předplacených variantách. Na měsíc či rovnou na 3 měsíce. Ke stejnému datu startuje také prodej speciálního zvýhodněného dárkového poukazu s O2 TV Sport Premium na 6 měsíců.

Od prosince zahajuje O2 TV prodej nejnovějšího tarifu O2 TV Sport Premium. Za 399 měsíčně nabídne na 30 dní to nejlepší, co sportovní kanály přinášejí. „Tarif nabídne vše, co ocení každý sportovní nadšenec. Diváci O2 TV v rámci něj uvidí kompletní českou hokejovou extraligu a FORTUNA:LIGU, dále Premier League, Ligu mistrů UEFA, prestižní zahraničí fotbalové soutěže, NFL, UFC a od ledna také tenisový okruh ATP. Prémiový sportovní obsah pak doplní filmový Canal+ Action, který nadchne všechny milovníky napětí, přestřelek i soubojů,“ popisuje ředitelka digitálních služeb a O2 TV Dana Tomášková.  

Vybírat lze ze dvou variant předplaceného tarifu O2 TV Sport Premium – 30denní za 399 Kč nebo rovnou na 3 měsíce za zvýhodněných 1 099 Kč. Postup je velmi jednoduchý, stačí si zaregistrovat telefonní číslo a e-mail, zaplatit on-line a pak už si jen užívat hodiny zábavy. A to včetně prémiových funkcí jako je možnost sledovat obsah až 7 dní zpětně. Díky využití multidimenze, která je součástí stanice O2 TV Sport, je možné sledovat více sportovních přenosů současně. 

Tip na dárek, který nemusíte balit

O2 TV spouští od 1. prosince také prodej velmi oblíbených vánočních dárkových poukazů. Na www.o2.cz/darek je možné pořídit za zvýhodněnou cenu pouhých 1 999 Kč přístup k tarifu O2 TV Sport Premium rovnou na 6 měsíců. Potěšit blízké nebo sebe těmi nejlepšími živými přenosy z fotbalu, hokeje, tenisu nebo amerického fotbalu je tak jednodušší než kdy dříve. Navíc pořídit dárek, ze kterého bude radost i dlouho po Vánocích, lze snadno z pohodlí domova. 

O2 TV Sport Premium 

O2 TV Sport, O2 TV Fotbal, O2 TV Tenis, Premier Sport 1, Premier Sport 2, ČT sport, Nova Sport 3, Nova Sport 4, Arena Sport 1, Arena Sport 2, Canal+ Action a Canal+ Sport. 

O2 Autor článku
O2
Jako přední český operátor nabízíme výhodné neomezené volání, rychlý mobilní i pevný internet nebo třeba digitální televizi s širokou programovou nabídkou. Stojí za námi silná mezinárodní telekomunikační společnost a to nám umožňuje na vysoké úrovni provozovat více než sedm miliónů mobilních a pevných linek.
Související článek Tři ocenění v jeden večer: O2 TV Sport uspěla na konferenci Sport Alive 2023
Nahoru