Operátor O2 spouští prodej chytrých telefonů značky Oppo. Plně nabité jsou za pár desítek minut

Operátor O2 spouští prodej chytrých telefonů značky Oppo. Plně nabité jsou za pár desítek minut

Operátor O2 spouští prodej chytrých telefonů značky Oppo. Plně nabité jsou za pár desítek minut

V O2 Prodejnách a v e-shopu jsou od 1. 7. k mání modely Reno5 Z 5G a Reno5 5G. Zaujmou „oppoznání“ rychlejším nabíjením s výkonem až 30 W. K prvním 50 prodaným kusům Reno5 5G v e-shopu získají zákazníci od výrobce zdarma bezdrátová sluchátka Enco Air. Oppo je čtvrtým největším výrobcem smartphonů na světě.

Na dovolené i na cestách ocení uživatelé zmiňované rychlé nabíjení s technologií SuperVOOC 2.0. Díky tomu je telefon plně nabitý za 35 minut. Zájemci tak mohou v klidu vyrazit na několikadenní túru a v případě potřeby si za pár desítek minut telefon dobít třeba v powerbance.

Oba modely „umí 5G“

Do střední třídy míří model Oppo Reno5 5G. Uživatelé se mohou těšit na 6,44″ AMOLED displej s rozlišením 1 080 × 2 400 pixelů. Nechybí čtečka otisků prstů a procesor Qualcomm Snapdragon 765G doplněný o 8 GB RAM a 128 GB vnitřní paměti. U O2 je k dispozici za 11 389 Kč. 

Model Oppo Reno5 Z5G nabídne 6,43″ AMOLED displej s rozlišením 1 080 × 2 400 pixelů a 60Hz obnovovací frekvencí. Osmijádrový procesor je vybavený 8 GB RAM a 128 GB pamětí. V O2 e-shopu je k zakoupení za 8 989 Kč.

 

Oba modely disponují hned čtyřmi fotoaparáty. Hlavní snímač je vybaven 48Mpx rozlišením se světelností f/1.7. Oba modely jsou k zakoupení v černé a modré variantě. Samozřejmostí je u obou modelů technologie 5G.

Kde je možné si 5G vyzkoušet?

Pokrytí 5G signálem operátor O2 stále rozšiřuje. Od konce června jsou nejrychlejší sítě dostupně téměř v 60 městech ČR. Pro spuštění byly vybrány takové lokality, kde se koncentruje větší množství lidí. Kromě Prahy, Brna a dalších krajských měst tak mohou 5G využívat i obyvatelé a návštěvníci Děčína, Špindlerova Mlýnu nebo třeba Poděbrad. Rozšiřuje se i pokrytí v pražském metru.  U vybraných tarifů je nyní možné vyzkoušet si 5G síť zdarma. Stačí mít 5G telefon, SIM kartu a pohybovat se v pokrytí. Více informací na o2.cz/5g.

Doručení s dopravou zdarma

Při pořízení nejen výše uvedených telefonů přináší O2 řadu výhod. Telefony a další zařízení jsou k pořízení v kamenných prodejnách nebo v novém e-shopu. Navíc si zájemci sami vyberou, jak svůj nákup dokončí – doručením kurýrem až domů, rezervací nebo doručením na jednu z více než 150 O2 Prodejen. Ve všech případech získávají dopravu zdarma.

S nastavením pomohou O2 Guru

Při pořízení na prodejně zákazníkům naši specialisté O2 Guru a konzultanti poradí s nastavením telefonu a výběrem vhodného příslušenství. Telefon zprovozní a zkopírují do něj kontakty ze starého zařízení. Nastaví v něm internet, e-mail i přístup do obchodu s aplikacemi. Odborně také nalepí ochranné sklo na displej telefonu. Telefony si zároveň u O2 zájemci pojistí, a to jak proti mechanickému poškození, tak i proti krádeži. Cena pojistného se pak platí jednoduše s pravidelným měsíčním vyúčtováním.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]
Jakub Olšanský Autor článku
Jakub Olšanský
Pro Jakuba jsou telekomunikace koníčkem. Zajímá se o novinky, mezi které patří sítě 5G či C-Roads nebo Big Data. Rád si o těchto nových trendech povídá i s odborníky z O2, se kterými připravuje zajímavé rozhovory.
Související článek Chytré cestovní pojištění od O2 se přizpůsobí i nečekaným změnám. Nově pokryje i rizika spojená s Covid-19
Nahoru