Chcete ušetřit při čtení čas? Stáhněte si aplikaci Feedly

Chcete ušetřit při čtení čas? Stáhněte si aplikaci Feedly

Chcete ušetřit při čtení čas? Stáhněte si aplikaci Feedly

Zajímá vás dění kolem vás? Jak ale na internetu vybrat ty správné zprávy z informačního šumu a ušetřit čas hledáním? Zkuste aplikaci Feedly.

Možná se také občas přistihnete přitom, že jste přelouskali článek, který jste přitom vlastně vůbec číst nechtěli. V tom je RSS čtečka Feedly dokonalá. Budete se díky ní totiž lépe soustředit. Podle inteligentního algoritmu vyhledá novinky z relevantních zdrojů, které vás opravdu zajímají.

Mezi uživateli se těší opravdu velké oblibě. Dostanete totiž obsah z vašich oblíbených kanálů – zpravodajských webů, různých blogů, ale i sociálních sítí. Appka také umožňuje otevírání článků v nové kartě v prostředí aplikace. A to bez nutnosti přecházet do webového rozhraní prohlížeče. Samozřejmostí je pak snadné ovládání. Aplikace je dostupná pro uživatele operačních systémů iOS i Android.

Ušetřete s balíčky O2 Spolu

Appku už máte staženou a šetříte svůj čas. Co nastřádat i nějaký finance? Ušetřit můžete i na internetu a volání v rámci služby O2 Spolu. Balíčky O2 Spolu představují cenově nejvýhodnější kombinaci služeb nejen pro rodiny. Každý, kdo si spojí pevný internet, televizi a volání od O2 do jednoho baličku, ušetří. Čtyřčlenná rodina i 1 000 Kč měsíčně. Kolik uspoří konkrétní domácnost si nyní může kdokoli ověřit zde.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]
Zdeněk Brunclík Autor článku
Zdeněk Brunclík
Nějakou tu mobilní aplikaci má v telefonu nainstalovanou každý a mnoho lidí si bez nich neodkáže život představit. Jaké jsou v této oblasti nové trendy, jaké vychytávky vám v mobilu nesmí chybět? Poradí vám O2 Guru Zdeněk „Bruno“ Brunclík, který ve firmě pracuje přes 25 let a aktuálně si libuje v produktech značky Apple. Do mobilu si nejčastěji instaluje aplikace pro fitness a zdravý životní styl, protože posilování je jeho celoživotní vášní. V O2 Guru týmu ho přezdívají Q, podle Quartermastera z Jamese Bonda, protože shání nejrůznější HW vybavení na O2 akce, roadshow a eventy. Zajímá se také o 5G a svět rozšířené a virtuální reality.
Související článek S aplikací iPumpuj najdete nejlevnější čerpací stanice v okolí
Nahoru