Nahrajte si do appky Spendee vaše účty a držte finance pod kontrolou

Ať už máte dárky rozdané nebo čekáte na povánoční výprodeje, konec roku je pro peněženku „vyčerpávající“. Bude se vám proto hodit pomocník, který vám se správou vaších financí pomůže. Zkuste vychytanou českou aplikaci Spendee, kterou už si po celém světě stáhlo přes tři miliony uživatelů.

Zmiňovaná bezplatná appka má výhodu v tom, že ji můžete propojit se všemi vašimi účty a libovolným počtem bank. Ke stáhnutí je pro uživatele operačního systému iOS i Android.

Vaše data ze všech účtů budou automaticky kategorizovaná, vykreslená v přehledných grafech a chytrých statistikách, které vám pomohou na cestě k vysněným úsporám a finančnímu zdraví.

Stačí si vytvořit rozpočet a držet se ho – appka vám dá včas vědět, co dělat, abyste zůstali v zelených číslech. A to i po Vánocích.

 

 

Držet se cílů je daleko lehčí, když máte možnost vidět všechny své finanční návyky a jejich dopady na jednom místě. Buďte organizovaní tam, kde na tom záleží. Vezměte odpovědnost do svých rukou a zjistěte, kde vyhazujete peníze z okna a kde můžete ušetřit. Staňte se se Spendee pánem svých peněz, ať vám už jen slouží.

 

Povánoční výprodej u O2

Pokud jste pod stromečkem nenašli vytoužený telefon a chcete ušetřit až tisíce korun, využijte povánočního výprodeje u O2. Přehled všech výprodejových modelů najdete pod tímto odkazem.

Toužíte po 5G telefonu? Výhodný poměr ceny a užitných vlastností nabídne například Xiaomi MI 10T 128GB 5G. Telefon je vybaven 6,67″ Full HD+ LCD displejem. Uživatelé ocení i 3 zadní fotoaparáty, s hlavním 64Mpx senzorem. Samozřejmostí je rychlé nabíjení a čtečka otisků prstů. U O2 je díky povánočnímu výprodeji k mání se slevou za 10 495 korun. Další 5G modely, které „umí“ 5G najdete zde.

 

Zdeněk Brunclík Autor článku
Zdeněk Brunclík
Nějakou tu mobilní aplikaci má v telefonu nainstalovanou každý a mnoho lidí si bez nich neodkáže život představit. Jaké jsou v této oblasti nové trendy, jaké vychytávky vám v mobilu nesmí chybět? Poradí vám O2 Guru Zdeněk „Bruno“ Brunclík, který ve firmě pracuje přes 25 let a aktuálně si libuje v produktech značky Apple. Do mobilu si nejčastěji instaluje aplikace pro fitness a zdravý životní styl, protože posilování je jeho celoživotní vášní. V O2 Guru týmu ho přezdívají Q, podle Quartermastera z Jamese Bonda, protože shání nejrůznější HW vybavení na O2 akce, roadshow a eventy. Zajímá se také o 5G a svět rozšířené a virtuální reality.
Související článek ROZHOVOR: Udržitelné Vánoce. Češi se vracejí ke stromkům v květináči
Nahoru