Zvládněte jarní únavu s pomocí těchto mobilních aplikací! 

Jarní únava je stav, který každoročně zažívá mnoho lidí. Je to pocit vyčerpání, který se projevuje nízkou energií, ospalostí, podrážděností a sníženou koncentrací. Obvykle se vyskytuje na začátku jara, kdy se mění teploty, přibývá světla a dny se prodlužují.

Změny v prostředí ovlivňují biologické procesy v těle, což může vést k pocitu únavy a nevolnosti. Kromě toho má mnoho lidí na jaře i větší pracovní zátěž, což také přispívá k ještě větší únavě.  

Pokud také zažíváte každý rok tento frustrující stav, vyzkoušejte níže uvedené mobilní aplikace. Ty vám mohou pomoci při boji proti jarní únavě tím, že poskytnou užitečné nástroje a rady. Aplikace jsou zaměřeny na zlepšení nálady, zvýšení energie a snížení stresu.  

Sleep Cycle 

Kvalitní spánek je klíčovým faktorem v boji proti jarní únavě. Aplikace Sleep Cycle může pomoci sledovat vaše spánkové vzorce a poskytnout užitečné informace o vašem spánku. Aplikace používá senzory mobilního telefonu nebo chytrých hodinek, aby sledovala pohyby během spánku a analyzovala spánkové cykly. Poté vám poskytne rady na zlepšení spánku a pomůže vytvořit lepší spánkový režim. 

Nike Training Club 

Cvičení a fyzická aktivita mohou také pomoci při boji proti jarní únavě. Aplikace Nike Training Club nabízí různé cvičební plány a tréninky, které mohou pomoci zlepšit vaši fyzickou kondici a zvýšit energii. Aplikace také poskytuje videa a instrukce od profesionálních trenérů. 

Headspace 

Stres a úzkost jsou často spojovány s jarní únavou. Aplikace Headspace nabízí meditační cvičení a relaxační techniky, které mohou pomoci snížit úzkost a stres a zlepšit vaši náladu. Aplikace nabízí různé meditační seance, které se liší délkou a tématem, takže si můžete vybrat to, co vám nejlépe vyhovuje. 

Obsah obrázku interiér, postel, růžová, polštář

Popis byl vytvořen automaticky

Water Drink Reminder 

Nedostatek hydratace může být také původcem pocitu únavy a nevolnosti. Aplikace Water Drink Reminder vám pomůže sledovat spotřebu vody a upozorní vás, že je čas zase doplnit tekutiny.  

MyFitnessPal 

Správná výživa je klíčovým faktorem v boji proti jarní únavě. Aplikace MyFitnessPal vám pomůže sledovat váš jídelníček a poskytne informace o nutričních hodnotách různých potravin. Můžete si také nastavit cíle a sledovat svůj pokrok, což pomůže s dodržováním zdravé stravy. 

Všechny doporučené aplikace jsou dostupné pro iOS i Android a některé jsou dostupné i v češtině. Pro lepší orientaci jsme pro vás připravili přehlednou tabulku.  

Název aplikace Operační systém Jazykové verze 
Sleep Cycle iOS, Android 45 jazyků včetně angličtiny, španělštiny, francouzštiny a němčiny 
Daylio iOS, Android 15 jazyků včetně angličtiny, španělštiny, francouzštiny, němčiny a češtiny 
Headspace iOS, Android 13 jazyků včetně angličtiny, španělštiny, francouzštiny a němčiny 
Water Drink Reminder iOS, Android 14 jazyků včetně angličtiny, španělštiny, francouzštiny, němčiny a italštiny 
MyFitnessPal iOS, Android 20 jazyků včetně angličtiny, španělštiny, francouzštiny, němčiny a češtiny 
O2 Autor článku
O2
Jako přední český operátor nabízíme výhodné neomezené volání, rychlý mobilní i pevný internet nebo třeba digitální televizi s širokou programovou nabídkou. Stojí za námi silná mezinárodní telekomunikační společnost a to nám umožňuje na vysoké úrovni provozovat více než sedm miliónů mobilních a pevných linek.
Související článek Mobilní aplikace z vás dokážou vytáhnout tisíce korun. Vlastně za nic
Nahoru