Aplikace Buddhify zažene vaše podzimní deprese

Venku je počasí, že by psa nevyhnal. Práce máte nad hlavu a už se zase proklatě brzy stmívá. Dostat se do podzimní deprese jde celkem snadno. Jak z ní ale ven? Pokud zrovna po ruce nemáte žádný budhistický klášter, zkuste meditační appku Buddhify.

Za poplatek si ji mohou stáhnout uživatelé operačního systému iOS i Android. Po snadné instalaci si můžete vybírat jednotlivé lekce. Uspořádané jsou podle témat. Můžete si tak zvolit meditaci „před usnutím“, „při čekání“ či „při cestování do práce“. Poté, co si vyberete, co se vám hodí nejvíce, už zvolíte jen délku a formu meditace. Nebojte se, nebudete muset týden nehnutě sedět v tureckém sedu. Délka lekcí se obvykle pohybuje kolem pěti minut. Meditovat tak můžete v podstatě kdekoliv. Proč si v práci nedat chvilku klidu a vyčistit si hlavu.

Aplikaci si můžete užívat třeba s některým z našich tarifů pro mladé O2 YOU s pořádnou porcí dat. Více se dozvíte zde.

 

Zdeněk Brunclík Autor článku
Zdeněk Brunclík
Nějakou tu mobilní aplikaci má v telefonu nainstalovanou každý a mnoho lidí si bez nich neodkáže život představit. Jaké jsou v této oblasti nové trendy, jaké vychytávky vám v mobilu nesmí chybět? Poradí vám O2 Guru Zdeněk „Bruno“ Brunclík, který ve firmě pracuje přes 25 let a aktuálně si libuje v produktech značky Apple. Do mobilu si nejčastěji instaluje aplikace pro fitness a zdravý životní styl, protože posilování je jeho celoživotní vášní. V O2 Guru týmu ho přezdívají Q, podle Quartermastera z Jamese Bonda, protože shání nejrůznější HW vybavení na O2 akce, roadshow a eventy. Zajímá se také o 5G a svět rozšířené a virtuální reality.
Související článek Appka TouchRetouch vymaže z fotografie cokoliv si budete přát
Nahoru