Appka TouchRetouch vymaže z fotografie cokoliv si budete přát

Jste s partnerem na výletě a poprosíte kolemjdoucí, ať vás vašim telefonem vyfotí. Snímek se opravdu povedl a ohromně vám to tam sluší. Bohužel jste si nevšimli, že je za vámi nevzhledná popelnice. Není ale třeba fotku mazat. Jednoduchá aplikace TouchRetouch odstraní ze snímku cokoliv budete chtít.

Tuhle jednoduchou appku si mohou stáhnout uživatelé operačního systému iOS i Android. Její ovládání je snadné. Stačí, když si v aplikaci otevřete požadovaný obrázek. Prstem vyberete třeba zmiňovanou popelnici. K jejím odstranění stačí jen kliknout na tlačítko „GO“. Výhodou je, že odstranit můžete třeba i úzké předměty, jako jsou dráty elektrického vedení. Jen musíte myslet na to, že pozadí snímku musí být co nejvíce pravidelné.

Výhodu je, že si nemusíte stahovat žádné grafické programy. Při jejich používání je přeci jenom potřeba mít nějakou zručnost a zkušenost. I když je tahle appka placená, těch pár desítek korun za to stojí obětovat.

Aplikaci si můžete užívat třeba s některým z našich tarifů pro mladé O2 YOU s pořádnou porcí dat. Více se dozvíte zde.

 

Zdeněk Brunclík Autor článku
Zdeněk Brunclík
Nějakou tu mobilní aplikaci má v telefonu nainstalovanou každý a mnoho lidí si bez nich neodkáže život představit. Jaké jsou v této oblasti nové trendy, jaké vychytávky vám v mobilu nesmí chybět? Poradí vám O2 Guru Zdeněk „Bruno“ Brunclík, který ve firmě pracuje přes 25 let a aktuálně si libuje v produktech značky Apple. Do mobilu si nejčastěji instaluje aplikace pro fitness a zdravý životní styl, protože posilování je jeho celoživotní vášní. V O2 Guru týmu ho přezdívají Q, podle Quartermastera z Jamese Bonda, protože shání nejrůznější HW vybavení na O2 akce, roadshow a eventy. Zajímá se také o 5G a svět rozšířené a virtuální reality.
Související článek Alvin Korčák: Na přednášky o minimalismu mi dnes chodí stovky lidí
Nahoru