Podminky cookies

Rozdělte si účty s přáteli přes jednoduchou aplikaci Splitwise

Rozdělte si účty s přáteli přes jednoduchou aplikaci Splitwise

Rozdělte si účty s přáteli přes jednoduchou aplikaci Splitwise

Říká se, že dobré účty dělají dobré přátele. Pokud potřebujete rozpočítat peníze ve dvojici nebo ve větší skupině a počítání z hlavy vám nikdy moc nešlo, je pro vás aplikace Splitwise jak dělaná.

Tím, že za vás spočítá útratu, vám následně ulehčí třeba vyrovnávání s kolegy v práci. Výhodou je, že rozpočítává peníze nejen ve dvojici, ale i ve větší skupině lidí. To vše navíc můžete sdílet s ostatními. Konečně je tu tak rozúčtování appka, která chytře zajistí, aby došlo k co nejmenšímu počtu transakcí a platil jen „někdo někomu“.

Funguje to tak, že se přihlásíte pomocí svého telefonního čísla. Vyberete si jaký případ chcete sdílet – například rozpočítání společného výletu či spolubydlení. Následně zadáte telefonní čísla spoluvýletníků či spolubydlících. Díky tomu jim přijde upozornění, aby si aplikaci stáhli.

Výdaje můžete navíc dělit podle sumy, rovným dílem či podle procent. V aplikaci jednoduše zadáte i číslo účtu a způsob platby. Vše je velmi intuitivní – aplikace vás dále navede a vy díky tomu budete v klidu. Aplikaci si mohou stáhnout uživatelé operačních systémů iOS i Android.

 

 

Máte peníze od dlužníků zpět a díky tomu konečně i čistou hlavu? Teď je čas se pořádně uvolnit. Využijte k tomu třeba naši O2 TV . Na webu O2 TV najdete pořady a filmy, na které máte zrovna chuť a náladu. Televizní obsah navíc můžete třídit podle žánrů i podle hodnocení IMDB.

 

 

 

Dan O2 Článek napsal(a) Dan O2 10.8.2020
Související článek Kempování „na divoko“ má své kouzlo. Pomůže vám s ním vychytaný web
Nahoru