Jak na propršenou dovolenou bez nudy a chytání lelků? Tady máte pár tipů

Vyrazili jste na tuzemskou dovču, ale leje vám tam jako z konve? Asi se nemusíte přetvařovat, že déšť milujete a je vám to jedno. Ať už jste na horách nebo ve městě, naše rady vám pomohou zabavit sebe, partnera, děti i kámoše.

 

Radujte se z jídla

Možná to nezní nejlíp, ale jídlo je skvělá terapie. Vyhledejte si nějaké prověřené restaurace v okolí, shodněte se na tom, do které vyrazíte a užijte si pořádný kulinářský zážitek. Nemusíte chodit do drahých zážitkových podniků. Vychutnejte si třeba nějakou „pecku“ v cool bistru. Pomůže vám třeba Gastromapa herce a gurmána Lukáše Hejlíka. Dostupná je pro majitele iPhonů i zařízení s Androidem.

 

Samozřejmě vás nenutíme chodit do restaurací, tu samou radost zažijete při společném vaření v apartmánu nebo v kempu. S inspirací vám pomůže třeba aplikace Allrecipes Dinner Spinner. Zdarma si ji stáhnou uživatelé operačního systému Android i iOS.


Chytání lelků si nechte na jindy

Dobře, vyrazit ven se dá samozřejmě i v dešti. Jenže ono to skákání po kopcích v pláštěnkách a nepromokavém oblečení není pro každého. Jen tak celý den chytat lelky je zase škoda. Zkuste třeba nějaké zajímavé muzeum v okolí, anebo se s dětmi či s přáteli vyblbněte při sportovní aktivitě. Co si zajít třeba to trampolínového centra nebo vyzkoušet lezeckou stěnu?

 

Poslouchejte bubnující déšť

Pokud cestujete v páru, tak se na to všechno taky můžete „vykašlat“. Pokud se vám takhle možnost líbí, poslouchejte bubnující déšť a užívejte si jeden druhého. Budete na sebe mít moře času.

 

Pomohou vám data od O2

Díky mobilním datům od O2 si navíc můžete nejen tipy na výlety vybírat, ať už jste kdekoliv. Pořiďte si některý z našich tarifů s pořádnou porcí dat. Díky balíčku O2 Spolu si navíc tarify může užívat celá rodina. Zkombinujte mobilní tarify až pro 6 osob, internet a třeba O2 TV a ušetřete. Všechny služby najdete přehledně na jedné faktuře. Nastavení služeb můžete navíc kdykoliv změnit. Více informací najdete zde.

Zdeněk Brunclík Autor článku
Zdeněk Brunclík
Nějakou tu mobilní aplikaci má v telefonu nainstalovanou každý a mnoho lidí si bez nich neodkáže život představit. Jaké jsou v této oblasti nové trendy, jaké vychytávky vám v mobilu nesmí chybět? Poradí vám O2 Guru Zdeněk „Bruno“ Brunclík, který ve firmě pracuje přes 25 let a aktuálně si libuje v produktech značky Apple. Do mobilu si nejčastěji instaluje aplikace pro fitness a zdravý životní styl, protože posilování je jeho celoživotní vášní. V O2 Guru týmu ho přezdívají Q, podle Quartermastera z Jamese Bonda, protože shání nejrůznější HW vybavení na O2 akce, roadshow a eventy. Zajímá se také o 5G a svět rozšířené a virtuální reality.
Související článek Chcete se stát pilotem vesmírné lodi Crew Dragon? Vyzkoušejte online simulátor
Nahoru