Podminky cookies

Jak si díky aplikacím usnadnit Valentýna?

Jak si díky aplikacím usnadnit Valentýna?

Jak si díky aplikacím usnadnit Valentýna?

Valentýn je tady! Co si ho letos užít trochu jinak? Tyhle appky vám v tom zaručeně pomohou.

Darujte vychytanou koláž

Říká se, že jednoduché gesto – malý dárek od srdce – vydá za tisíc slov. Zkuste Pic Collage, která je fajn aplikací pro tvorbu koláží z vašich fotografií. Není nic jednoduššího, než si ji vyzkoušet. K dispozici je pro uživatele operačních systémů iOS i Android.

Láska prochází žaludkem

Nejste zrovna extra kuchař, ale přesto chcete na Valentýna udělat kulinářský dojem? Tak si stáhněte appku Allrecipes Dinner Spinner (iOS, Android) ve které najdete spousty nejrůznějších receptů. K dispozici je tu řada videí, díky kterým jednoduše vykouzlíte parádní pokrmy z celého světa.

Hladoví a zklamaní neodejdete

Jste na Valentýna v cizím městě a chcete vyrazit na valentýnskou večeři? Pokud se nechcete spálit a užít si fajn večer, stáhněte si aplikaci TripAdvisor (iOS, Android). Je v ní mimo jiné spousta informací o restauracích. Výhodou je, že zde najdete hodnocení od návštěvníků daných podniků. Dalším plusem je, že je v ní zahrnuta a velká řada českých restaurací mimo Prahu.

Filmový maraton s O2 Videotékou

Nechce se vám chodit ven a naopak máte chuť se se svým partnerem zachumlat doma a pustit si třeba film? Proč ne. Dejte si pořádný filmový maraton. Pomůže vám k tomu naše O2 Videotéka, ve které najdete stovky filmových titulů různých žánrů. Díky mobilní aplikaci je můžete sledovat odkudkoliv. Veškeré informace o naší O2 TV najdete zde. Mobilní appka je k dispozici pro zařízení s iOS i Android.

Romantický víkend na svahu

Proč milovanou osobu nepotěšit něčím úplně jiným? Chybí vám nápady? Pomůže vám k tomu třeba naše appka O2 Výhody. Najdete v ní řadu nejrůznějšího zboží a služeb ve vašem okolí, ke kterým si navíc jednoduše stáhnete slevový kupon. Co si třeba užít víkend na horách plný lyžování, hudby, zábavy a soutěží. Se slevami na skipasy si navíc otestujete nebo zapůjčíte lyže od našich partnerů a budete moci vyhrát zajímavé ceny. Více o naší O2 SKI ROADSHOW se dozvíte zde.

 

 

Související článek Díky české pejskařské appce Fiddo najdete i parťáka na venčení
Nahoru