Jak si díky aplikacím usnadnit Valentýna?

Jak si díky aplikacím usnadnit Valentýna?

Jak si díky aplikacím usnadnit Valentýna?

Valentýn je tady! Co si ho letos užít trochu jinak? Tyhle appky vám v tom zaručeně pomohou.

Darujte vychytanou koláž

Říká se, že jednoduché gesto – malý dárek od srdce – vydá za tisíc slov. Zkuste Pic Collage, která je fajn aplikací pro tvorbu koláží z vašich fotografií. Není nic jednoduššího, než si ji vyzkoušet. K dispozici je pro uživatele operačních systémů iOS i Android.

Láska prochází žaludkem

Nejste zrovna extra kuchař, ale přesto chcete na Valentýna udělat kulinářský dojem? Tak si stáhněte appku Allrecipes Dinner Spinner (iOS, Android) ve které najdete spousty nejrůznějších receptů. K dispozici je tu řada videí, díky kterým jednoduše vykouzlíte parádní pokrmy z celého světa.

Hladoví a zklamaní neodejdete

Jste na Valentýna v cizím městě a chcete vyrazit na valentýnskou večeři? Pokud se nechcete spálit a užít si fajn večer, stáhněte si aplikaci TripAdvisor (iOS, Android). Je v ní mimo jiné spousta informací o restauracích. Výhodou je, že zde najdete hodnocení od návštěvníků daných podniků. Dalším plusem je, že je v ní zahrnuta a velká řada českých restaurací mimo Prahu.

Filmový maraton s O2 Videotékou

Nechce se vám chodit ven a naopak máte chuť se se svým partnerem zachumlat doma a pustit si třeba film? Proč ne. Dejte si pořádný filmový maraton. Pomůže vám k tomu naše O2 Videotéka, ve které najdete stovky filmových titulů různých žánrů. Díky mobilní aplikaci je můžete sledovat odkudkoliv. Veškeré informace o naší O2 TV najdete zde. Mobilní appka je k dispozici pro zařízení s iOS i Android.

Romantický víkend na svahu

Proč milovanou osobu nepotěšit něčím úplně jiným? Chybí vám nápady? Pomůže vám k tomu třeba naše appka O2 Výhody. Najdete v ní řadu nejrůznějšího zboží a služeb ve vašem okolí, ke kterým si navíc jednoduše stáhnete slevový kupon. Co si třeba užít víkend na horách plný lyžování, hudby, zábavy a soutěží. Se slevami na skipasy si navíc otestujete nebo zapůjčíte lyže od našich partnerů a budete moci vyhrát zajímavé ceny. Více o naší O2 SKI ROADSHOW se dozvíte zde.

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]
Zdeněk Brunclík Autor článku
Zdeněk Brunclík
Nějakou tu mobilní aplikaci má v telefonu nainstalovanou každý a mnoho lidí si bez nich neodkáže život představit. Jaké jsou v této oblasti nové trendy, jaké vychytávky vám v mobilu nesmí chybět? Poradí vám O2 Guru Zdeněk „Bruno“ Brunclík, který ve firmě pracuje přes 25 let a aktuálně si libuje v produktech značky Apple. Do mobilu si nejčastěji instaluje aplikace pro fitness a zdravý životní styl, protože posilování je jeho celoživotní vášní. V O2 Guru týmu ho přezdívají Q, podle Quartermastera z Jamese Bonda, protože shání nejrůznější HW vybavení na O2 akce, roadshow a eventy. Zajímá se také o 5G a svět rozšířené a virtuální reality.
Související článek Díky české pejskařské appce Fiddo najdete i parťáka na venčení
Nahoru