Zákazníci O2 dostanou v outletovém centru u letiště až šedesátiprocentní slevy. Ulovte si na léto nové kousky do šatníku

Toužíte po nových kouscích do svého šatníku? Tak to si ve čtvrtek 20. června zajeďte do outletového centra Premium Outlet Prague Airport. Pokud jste zákazníkem O2, tak si tam od 18:00 do 22:00 hodin užijete večerní nakupování, v rámci něhož díky programu O2 Extra výhody můžete mít na svůj nákup exkluzivní slevu až 60 procent.

Stačí se předem zaregistrovat na stránce www.pop.cz/O2nightshopping a při příchodu hosteskám nahlásit své jméno a ukázat potvrzovací e-mail. Nakupování si navíc můžete zpříjemnit popíjením kávy zdarma z tamní provozovny sítě kaváren Starbucks. Stačí si do telefonu stáhnout aplikaci O2 Extra výhody, kde si vygenerujete kód a ten ukážete hostesce O2, kterou naleznete poblíž zmiňované pobočky Starbucks. Hosteska vám následně poskytne papírový voucher na jakýkoli Tall nápoj ve Starbucks.

Nemáte cestu do Prahy nebo byste rádi jinou slevu? Nevadí, akce z programu O2 Extra výhody mohou využívat všichni zákazníci O2, ať už jsou kdekoliv. Na serveru www.o2extravyhody.cz i v mobilní aplikaci najdete desítky slev zaměřených na cestování, domácí spotřebiče, elektroniku až po nejrůznější vstupenky na festivaly či do muzeí.

Zdeněk Brunclík Autor článku
Zdeněk Brunclík
Nějakou tu mobilní aplikaci má v telefonu nainstalovanou každý a mnoho lidí si bez nich neodkáže život představit. Jaké jsou v této oblasti nové trendy, jaké vychytávky vám v mobilu nesmí chybět? Poradí vám O2 Guru Zdeněk „Bruno“ Brunclík, který ve firmě pracuje přes 25 let a aktuálně si libuje v produktech značky Apple. Do mobilu si nejčastěji instaluje aplikace pro fitness a zdravý životní styl, protože posilování je jeho celoživotní vášní. V O2 Guru týmu ho přezdívají Q, podle Quartermastera z Jamese Bonda, protože shání nejrůznější HW vybavení na O2 akce, roadshow a eventy. Zajímá se také o 5G a svět rozšířené a virtuální reality.
Související článek Chcete od O2 nový smartphone nebo nová bezdrátová sluchátka AirPods? V červnu pro vás máme bezvadné slevy
Nahoru