Podminky cookies

Festival Hrady CZ si letos užijete i s O2. Máme pro vás oficiální aplikaci i řadu výhod

Festival Hrady CZ si letos užijete i s O2. Máme pro vás oficiální aplikaci i řadu výhod

Festival Hrady CZ si letos užijete i s O2. Máme pro vás oficiální aplikaci i řadu výhod

I během letošních prázdnin si hudební fanoušci užijí celkem osm vícedenních festivalů s názvem Hrady CZ, které odstartují na hradě Točník už v pátek. Operátor O2 je letos hlavním partnerem této akce. Díky tomu se mohou zákazníci těšit na řadu výhod a slev v rámci O2 Extra Výhod, které budou i oficiální aplikací festivalu. Zákazníci O2 mají výhodnější vstupné a užijí si i speciální adrenalinovou skluzavku přímo v areálu.

Díky věrnostnímu programu O2 Extra Výhody si mohou zakoupit dvoudenní permanentku na akci se stokorunovou slevou. V areálu navštíveného festivalu pak v mobilní aplikaci O2 Extra Výhody dostupné pro mobilní telefony s operačním systémem Android i iOS uvidí mapu celého areálu a získají i přístup do speciální O2 [:Kůl:] a Očko zóny. Připraveny pro ně budou také slevy na občerstvení. „Na místě bude i O2 Guru karavan, kde kolegové návštěvníkům festivalu zdarma poradí s nastavením jejich mobilů. Zájemcům tam budou k dispozici i powerbanky na dobití telefonů nebo obří vodní skluzavka pro osvěžení v letním parnu,“ popisuje manažerka sponzoringu v O2 Marie Mališková s tím, že návštěvníci mohou získat i dvacetiprocentní slevu na příslušenství a třicetiprocentní slevu na chytré náramky a hodinky od firmy Samsung. Připravena pro ně bude i sleva na vstupenku na následující festival.


Chybět nebudou ani soutěže. Přítomní si mohou například zahrát o prémiový účet na hudební aplikaci Spotify, ve které najdou 30 milionů skladeb od nejrůznějších interpretů.

„Návštěvníci festivalu mohou zavítat i do O2 TV obýváku, ve kterém si vyzkouší výhody naší O2 TV i centra chytré domácnosti O2 Smart Boxu. V O2 [:Kůl:] a Očko zóně budou navíc probíhat pravidelné rozhovory s vystupujícími,“ dodává Marie Mališková.

Více informací o festivalech a vystupujících kapelách najdete zde.

 Termíny letošní série koncertů Hrady CZ:

Související článek Zaměstnanci O2 vyběhali pro Linku bezpečí přes půl milionu korun
Nahoru