Podminky cookies

Zaměstnanci O2 vyběhali pro Linku bezpečí přes půl milionu korun

Zaměstnanci O2 vyběhali pro Linku bezpečí přes půl milionu korun

Zaměstnanci O2 vyběhali pro Linku bezpečí přes půl milionu korun

Další ročník O2 Pražské štafety je za námi. Tentokrát se akce zúčastnilo přes 500 zaměstnanců operátora O2 z celé republiky a z toho 352 jich i aktivně závodilo. I letos se běhalo pro Linku bezpečí, které od Nadace O2 putuje přes půl milionu korun.

Nadace O2 totiž věnovala na konto Linky bezpečí 5 tisíc korun za každý tým se čtyřmi a více fanoušky. Pro ty, kdo se štafety zúčastnit nemohli, byl v sídle společnosti O2 připraven běžecký pás. Za každý vypocený kilometr se k celkové částce pro Linku bezpečí připočetlo 100 korun.

Zaměstnanci se nezalekli a do O2 Běžecké výzvy se tak zapojili celé týmy i jednotliví běžci. Ti všichni ze sebe dostali neuvěřitelných 316 kilometrů. Šek v konečné výši 531 600 korun pak předal Hany Farghali, ředitel korporátní komunikace O2, do rukou šéfky Linky bezpečí. „Dětem pomáháme prostřednictvím Linky bezpečí již skoro 25 let. Těší nás, že díky této podpoře může linka pomáhat i těm, které jsou oběťmi kybernetické šikany a vydírání. To vnímáme jako zásadní nebezpečí současnosti,“ podotknul Hany Farghali.

Související článek Celou českou fotbalovou ligu uvidíte od podzimu na O2 TV. Máme práva na všechny zápasy do roku 2022
Nahoru