Zaměstnanci O2 vyběhali pro Linku bezpečí přes půl milionu korun

Další ročník O2 Pražské štafety je za námi. Tentokrát se akce zúčastnilo přes 500 zaměstnanců operátora O2 z celé republiky a z toho 352 jich i aktivně závodilo. I letos se běhalo pro Linku bezpečí, které od Nadace O2 putuje přes půl milionu korun.

Nadace O2 totiž věnovala na konto Linky bezpečí 5 tisíc korun za každý tým se čtyřmi a více fanoušky. Pro ty, kdo se štafety zúčastnit nemohli, byl v sídle společnosti O2 připraven běžecký pás. Za každý vypocený kilometr se k celkové částce pro Linku bezpečí připočetlo 100 korun.

Zaměstnanci se nezalekli a do O2 Běžecké výzvy se tak zapojili celé týmy i jednotliví běžci. Ti všichni ze sebe dostali neuvěřitelných 316 kilometrů. Šek v konečné výši 531 600 korun pak předal Hany Farghali, ředitel korporátní komunikace O2, do rukou šéfky Linky bezpečí. „Dětem pomáháme prostřednictvím Linky bezpečí již skoro 25 let. Těší nás, že díky této podpoře může linka pomáhat i těm, které jsou oběťmi kybernetické šikany a vydírání. To vnímáme jako zásadní nebezpečí současnosti,“ podotknul Hany Farghali.

Jiří Řezáč Autor článku
Jiří Řezáč
Společně s O2 Guru Ambasadory realizuje všechny O2 eventy a roadshow po celé republice. Nejčastěji na akce táhne za svým autem O2 Guru karavan, se kterým již za ty roky najezdil tisíce kilometrů – a to bez nehod. Jirka je ve firmě již od začátku Eurotelu a zažil zrod všech technologií, produktů a řešení. Baví ho všechny technologické novinky, wearables i chytrá domácnost. Vždyť na O2 Smart Boxu a jeho řešení chytré domácnosti má zařízený celý dům, od zabezpečení až po ovládání topení. Vzhledem k jeho zkušenostem se na něj často ostatní kolegové obrací o radu, a to jak trenéři, tak i třeba call centra. Jirka vždy rád pomůže a poradí, protože šířit dobré jméno O2 Guru a pomáhat ostatním ho prostě baví.
Související článek Celou českou fotbalovou ligu uvidíte od podzimu na O2 TV. Máme práva na všechny zápasy do roku 2022
Nahoru