Vybraní zákazníci prodejce OKAY dostanou O2 TV na dva měsíce zdarma

Vybraní zákazníci prodejce OKAY dostanou O2 TV na dva měsíce zdarma

Vybraní zákazníci prodejce OKAY dostanou O2 TV na dva měsíce zdarma

O2 přichystalo spolu s prodejcem elektroniky OKAY speciální akci. Každý, kdo si v OKAY zakoupí televizi s cenou nad 8 999 korun, dostane od O2 voucher s jedinečným kódem, který mu umožní sledovat O2 TV dva měsíce zcela zdarma.

Jak výhodu získat? Pokud zákazník zakoupí televizi v požadované hodnotě, získá voucher s unikátním kódem, který může uplatnit na webové stránce https://www.o2.cz/OkayCZ. Po zadání mobilního čísla obratem obdrží přihlašovací údaje k O2 TV (jméno a heslo) na dva měsíce zdarma a může si začít užívat výhody a funkce televize od O2 v mobilu, tabletu, ve webové aplikaci nebo v pohodlí svého domova. Akce potrvá až do 15. července letošního roku.

 

 

 

 

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]
Zdeněk Brunclík Autor článku
Zdeněk Brunclík
Nějakou tu mobilní aplikaci má v telefonu nainstalovanou každý a mnoho lidí si bez nich neodkáže život představit. Jaké jsou v této oblasti nové trendy, jaké vychytávky vám v mobilu nesmí chybět? Poradí vám O2 Guru Zdeněk „Bruno“ Brunclík, který ve firmě pracuje přes 25 let a aktuálně si libuje v produktech značky Apple. Do mobilu si nejčastěji instaluje aplikace pro fitness a zdravý životní styl, protože posilování je jeho celoživotní vášní. V O2 Guru týmu ho přezdívají Q, podle Quartermastera z Jamese Bonda, protože shání nejrůznější HW vybavení na O2 akce, roadshow a eventy. Zajímá se také o 5G a svět rozšířené a virtuální reality.
Související článek Až do roku 2021 uvidíte Ligu mistrů pouze v O2 TV. Máme exkluzivní práva na všechna utkání.
Nahoru