Dětské kanály Nick Junior a Cartoon Network mluví v O2 TV česky i anglicky

Pro dětské diváky jsme v O2 TV připravili novinku, která jim i jejich rodičům pomůže s výukou angličtiny. Od 1. března budou totiž stanice Nick Junior a Cartoon Network dostupné v O2 TV kromě anglického jazyka nově i v češtině. Kanály mají stejné pozice jako doposud. Vybraný jazyk si zvolíte žlutým tlačítkem na dálkovém ovládání O2 TV a jednoduše tak po zhlédnutí vybraného pořadu nebo pohádky v češtině přejdete do anglické verze. Zmiňované stanice najdete v angličtině i češtině od uvedeného data v tarifech O2 TV L a XL.

Mezi našimi zákazníky jsou dětské kanály velmi oblíbené. Proto jim chceme nabídnout všechny možnosti a funkcionality, které O2 TV nabízí. U stanic Nick Junior a Cartoon Network si tak nově diváci mohou zvolit, zda je chtějí sledovat v češtině nebo angličtině,“ uvádí Anna Lenerová, šéfka obsahu O2 TV a dodává: „Děti se mohou zábavnou formou procvičovat v cizích jazycích. Díky zpětnému zhlédnutí a přepínání jazykových verzí si například mohou nejdříve pustit anglickou a pak i českou verzi oblíbeného animáku.

Angličtinu můžete pilovat na Cartoon Network u oblíbených pohádek, jako je například animák Zataženo, občas trakaře. Připraveny jsou pro vás ale i oblíbené seriály, jako je například Ben 10, Raketové holky Kytka, Bublinka a Panenka.

Angličtinu i češtinu si zájemci užijí  i na stanici Nick Junior, která je určena zejména předškolákům. Ti se díky pečlivě vybíraným pořadům a seriálům přirozeně vzdělávají a rozvíjí tak svou představivost v obou jazycích. V březnu se děti mohou těšit například na kanadský vzdělávací seriál Plamínek a čtyřkoláci, který je zaměřený na vědu, technologie a matematiku. Pro nejmenší diváky jsou připraveny seriály Kiva umí a Tlapková patrola.

Stanice Nick Junior, kterou najdete na kanálu číslo 99, vysílá v O2 TV nepřetržitě každý den. Kanál Cartoon Network vysílá 24 hodin denně na kanále č. 95.

Zdeněk Brunclík Autor článku
Zdeněk Brunclík
Nějakou tu mobilní aplikaci má v telefonu nainstalovanou každý a mnoho lidí si bez nich neodkáže život představit. Jaké jsou v této oblasti nové trendy, jaké vychytávky vám v mobilu nesmí chybět? Poradí vám O2 Guru Zdeněk „Bruno“ Brunclík, který ve firmě pracuje přes 25 let a aktuálně si libuje v produktech značky Apple. Do mobilu si nejčastěji instaluje aplikace pro fitness a zdravý životní styl, protože posilování je jeho celoživotní vášní. V O2 Guru týmu ho přezdívají Q, podle Quartermastera z Jamese Bonda, protože shání nejrůznější HW vybavení na O2 akce, roadshow a eventy. Zajímá se také o 5G a svět rozšířené a virtuální reality.
Související článek Až do roku 2021 uvidíte Ligu mistrů pouze v O2 TV. Máme exkluzivní práva na všechna utkání.
Nahoru