EET: eKasa od O2 má nejvíc zákazníků!

eKasa od O2 úspěšně prošla ostrým startem. V první vlněně jsme získali důvěru více než 10 tisíc zákazníků. Stali jsme se leaderem trhu a konkurenci nechali daleko za sebou. Asi nejlépe to zhodnotili v reportáži na Seznam TV.

Proč je eKasa úspěšná?

Postavili jsme řešení, které je vyzkoušené v zahraničí, je jednoduché a nezpomaluje obsluhu zákazníků. Pro pohostinství a maloobchod je to klíčový benefit. Velkou roli hraje i špičková technická podpora, na kterou jsou zákazníci od O2 zvyklí.

Přesto, naše ambice byla větší než jen EET. Mnohým zákazníkům eKasa pomáhá automatizovat agendy a zvyšovat produktivitu práce. Automaticky se zálohuje do Cloudu a je propojená s nejběžnějšími účetními programy jako jsou Money, Helios či Pohoda. Hoteliérům umožnuje skoncovat s papírovou knihou hostů a dokáže je jednoduše propojit na rezervační systémy, jako jsou Hotel.cz či Booking.com. Umí rovněž generovat reporty o ubytování cizinců, které je třeba ze zákona posílat na cizineckou policii. „Mnoho penzionů doposud nosilo reporty na policii osobně. Nyní, díky automatickému reportu z eKasy, to mohou zaslat online pomocí datové schránky za méně než 2 minuty,“ říká Luboš Lukasík, jednatel eKasa.

Zřejmě největší pecka je terminál pro akceptaci platebních karet. Nejen, že na něj dosáhne většina zákazníků, ale hlavně podmínky pro jeho zřízení jsou daleko jednodušší než u klasických bankovních institucí. Hospodský s platebním terminálem od O2 navíc neplatí vysoký transakční poplatek 2-3 % z každé platby jako u standardní bankovní konkurence, ale pouze 0,99 %. Na českém trhu je to v daném segmentu zákazníků zatím bezkonkurenční sazba. Dokonce když restauratér využívá platební terminál natolik, že jeho měsíční tržby přesáhnou 100 tisíc korun za měsíc, má provoz eKasy zdarma.

>>Více o eKase od O2 <<

Naši zákazníci jdou napříč celou republikou. Jsou to hospůdky, které v minulosti měli jen tužku a papír, ale i provozovatelé sítě pizzerií, kteří nakoupili třeba 10 eKas pro všechny své provozovny. Terminál na platební kartu nám pomohl přilákat i mnoho zákazníků od konkurence. Jednoduše si spočítali, že s námi vydělají více. Pomalu získáváme i první reference pro druhou vlnu EET. eKasu již začínají používat první večerky, cukrárny, či masny

>>Objednat eKasu od O2 <<

O2 Autor článku
O2
Jako přední český operátor nabízíme výhodné neomezené volání, rychlý mobilní i pevný internet nebo třeba digitální televizi s širokou programovou nabídkou. Stojí za námi silná mezinárodní telekomunikační společnost a to nám umožňuje na vysoké úrovni provozovat více než sedm miliónů mobilních a pevných linek.
Související článek eTržby snadno, spolehlivě a bez zvýšení nákladů, to je O2 eKasa
Nahoru