Bez smartphonu jsme jako kůl v plotě. A nebo ne?

Vtipné video připravila autorka YouTube kanálu „charstarleneTV“. Za týden video posbíralo přes 12 milionů přehrání, což je výborný výsledek. A o co jde? Hlavní hrdinka si zapomene smartphone. Což je samo o sobě nepříjemné – ale v tomto případě jde o něco jiného, než že by se hlavní hrdince někdo nemohl dovolat nebo jí napsat.

Ve videoklipu si hrdinka užívá volný čas s přítelem a přáteli. Samotný smartphone jí nechybí. Jenže všichni ostatní smartphone mají a neustále ho používají. A hlavní hrdinka je kvůli tomu vlastně úplně osamocená a vytržená z party. Přítel buď kouká na internet nebo telefonuje, přátelé dělají to samé v hospodě, na koncertě i na oslavě narozenin. Mobil prostě používají všichni okolo, jen hlavní hrdinka má smůlu.

Video ukazuje, jakým fenoménem smartphony dnes jsou. Používáme je stále a při všech příležitostech. A jak jste na tom vy? Dokážete se bez smartphonu obejít? Napište nám na Facebooku nebo na Twitteru.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Bude Vás zajímat

O2 Autor článku
O2
Jako přední český operátor nabízíme výhodné neomezené volání, rychlý mobilní i pevný internet nebo třeba digitální televizi s širokou programovou nabídkou. Stojí za námi silná mezinárodní telekomunikační společnost a to nám umožňuje na vysoké úrovni provozovat více než sedm miliónů mobilních a pevných linek.
Související článek 6 zaručených tipů, jak se zbavit věčných uzlů na sluchátkách
Nahoru