První mobilní tarif pro školáka? Jen za 179 korun od O2

Kdy je nejlepší čas pořídit mobil pro školáka? Hned při nástupu do první třídy, nebo raději později?  Odborníci se neshodnou. Vy si ale můžete být jisti, že dříve či později vás toto téma samo doběhne. Jaký tarif pro nejmladší ale zvolit?

Pro rodiče neexistuje horší strach než ten o vlastní děti. Chcete-li mít svého malého školáka pod kontrolou a být si jisti, že v pořádku dorazil ze školy domů, stíhá kroužek a neujel mu autobus, pořiďte mu předplacenou SIM kartu, kterou nyní představil operátor O2. Jen za 179 korun měsíčně můžete mít 1 GB dat a k tomu 50 volných minut do všech sítí.

Malému školákovi tarif bohatě postačí na to nejnutnější – poslat zprávu přes Whattsapp, pustit si pár videí nebo zavolat, když se opozdí cestou z tréninku nebo se zdrží u kamaráda. Vy zase budete mít jistotu, že na telefonu nestráví každou volnou vteřinu. Díky aplikaci Moje O2 můžete dítěti snadno nastavit automatickou platbu kreditu i mít pod kontrolou, jak moc datuje, a případně mu další porci dat dokoupit.

Pokud si pořídíte novou SIM kartu, získáte po její aktivaci navíc bonusový kredit 50 Kč. Zapojit se můžete také do programu Odměna za dobití, kde na vás čekají dárky v podobě bonusového kreditu, volných minut, dat nebo slev na telefony.

 

 

 

Jakub Olšanský Autor článku
Jakub Olšanský
Pro Jakuba jsou telekomunikace koníčkem. Zajímá se o novinky, mezi které patří sítě 5G či C-Roads nebo Big Data. Rád si o těchto nových trendech povídá i s odborníky z O2, se kterými připravuje zajímavé rozhovory.
Související článek Cool aplikace do mobilu. Ukažte houbám, kdo je tady pánem
Nahoru