Nová cena v českém hokeji! O2 TV Sport přichází v anketě Hokejista sezony s oceněním za oddanost hokeji

Vyhlášení ankety Hokejista sezony Tipsport extraligy bude letos rozšířeno i o cenu stanice O2 TV Sport. Ta od sezony 2019/2020 ocení po vzoru severoamerické NHL hráče, který dokázal skloubit oddanost hokeji, vytrvalost, sportovní přístup nebo si prošel těžkou životní zkouškou. Jméno držitele historicky první ceny za oddanost hokeji v české nejvyšší soutěži se dozví fanoušci ve čtvrtek 30. dubna.

Stanice O2 TV Sport se zařadila v uplynulé sezoně mezi sportovní média, která udílejí svou cenu na galavečeru Hokejista sezony, kde se vyhlašují nejlepší hráči Tipsport extraligy. Kvůli pandemii koronaviru jej ve čtvrtek 30. dubna od 21:10 bude vysílat ČT sport v omezené podobě, s předtočenými rozhovory či vzdáleným spojením. V tradiční anketě se však fanoušci dočkají jedné velké novinky.

Stanice O2 TV Sport počínaje touto sezonou bude každoročně udílet Cenu za oddanost hokeji. „Ocenění za oddanost hokeji uděluje od sezony 2019/2020 jeden ze dvou držitelů vysílacích práv na Tipsport extraligu, kterým je stanice O2 TV Sport. Oceněn je po vzoru NHL hráč, jenž dokonale kloubí své sportovní umění s oddaností hokeji, výdrží a věrností či ten, který prošel těžkou životní zkouškou,“ uvedl Tomáš Zetek, komentátor stanice O2 TV Sport, který se podílel na volbě prvního oceněného hokejisty v této nové rubrice.

Související článek VÉLŮV BLOG: Smutné příběhy extraligy
Nahoru