Finále SHL: Frölunda má první mečbol, dočká se titulu po třech letech?

Chyba databáze WordPressu: [Table 'd176397_o2sport.wp_yasr_log' doesn't exist]
SELECT SUM(vote) as sum_votes, COUNT(vote) as number_of_votes FROM wp_yasr_log WHERE post_id=13760 AND vote > 0 AND vote <= 5

Frölunda naposledy triumfovala v roce 2016, kdy si v pěti zápasech poradila se Skellefteou. Proti Djurgårdenu je série o poznání vyrovnanější. Ve všech zápasech dosud kralovali výhradně domácí, naposledy Frölunda zvítězila vysoko 6:2.

Zužitkovala přitom další tři přesilové hry a v sérii uspěla už při devíti početních výhodách. Bez vstřelené branky z přesilovky zůstala jen ve druhém utkání, ve kterém prohrála 5:1.

Nepřehlédněte: Vítěz Ligy mistrů vs. nejúspěšnější klub. Kdo usedne na švédský hokejový trůn?

Djurgården, vítěz SHL ze sezóny 2000/01, se konec série pokusí odvrátit v šestém utkání, opět na domácím ledě. Doma dosud inkasoval jen tři branky a v dobrou defenzivu věří i nyní. Hlavní zbraní Frölundy je americké ofenzivní duo Lasch – Rakhshani, jenž si v play-off připsalo už 35 kanadských bodů. Dovedou tito američtí útočníci Frölundu až na vrchol?

Šesté finálové utkání švédské SHL mezi Djurgårdenem a Frölundou můžete sledovat živě jen na O2 TV Sport. O titulu se dost možná rozhodne ve čtvrtek 2. května, přímý přenos začíná v 19:25.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejrychlejší a nejslavnější. Sledujte Finskou rallye na O2 TV Sport!
Nahoru