Pět důvodů, proč krýt záda (a displej) svému smartphonu

Pět důvodů, proč krýt záda (a displej) svému smartphonu

Pět důvodů, proč krýt záda (a displej) svému smartphonu

Je nám tak blízko. Bereme si ho do postele, do vany, vedle talíře, na cesty… a rozhodně nestál zrovna málo. Nechat telefon úplně „nahý“ – bez krytu nebo tvrzeného skla – je čirý hazard. Máme pro vás 5 důvodů, proč ho „obléct“.

Může mu to náramně slušet

Na našem webu si totiž můžete vytvořit kryt s vlastním designem. A kdo jiný má vytříbenější vkus, než vy? Pejsci, děti, oblíbené týmy, zamilované fotky…fantazii se meze nekladou.

Ušetříte za pojištění

S bytelným krytem a tvrzeným sklem ušetříte za pojištění, protože se z vašeho mobilu stane Terminátor, který přežije všechny nárazy. A věřte nám, že pádů ho čeká hodně.

Stop pavoukům a škrábancům

Že máte moderní verzi arachnofobie? Strach z „pavučin“ na displeji odpadá s tvrzeným sklem, které vám navíc naši O2 Guru na prodejně za symbolickou 1 korun nalepí.

Chytrý, ale křehký

Asi to znáte – génius obvykle není žádný tvrďák. Einstein, Hawking, supertenký smartphone – to jsou všechny případy geniálního softwaru v křehké schránce. Obalte je proto do pořádného krytu!

Máte starší model

Nejspíš si říkáte – kdo by chtěl chránit starší model? No přece ten, kdo chce rafinovaně zakrýt, že má tak trochu archivní kousek. A až trochu našetříte, zaprášenou Nokii 3310 uložte do trezoru a vybavte se novým parádním smartphonem.

Sečteno a podtrženo, ochrana telefonu se zkrátka vyplatí. Jednorázová investice pár stovek vám totiž může zachránit i desítky tisíc za rozbité displeje vlajkových telefonů. Tak rychle do krytu!

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]
Související článek V rámci Black Friday navyšujeme vánoční bonus až na sedm tisíc korun
Nahoru