V rámci Black Friday navyšujeme vánoční bonus až na sedm tisíc korun

V rámci Black Friday navyšujeme náš vánoční bonus až o 3 tisíce korun. Od pondělí 12. do neděle 25. listopadu tak můžete získat telefony Samsung GalaxyJ6+, A6, A7 a S9/S9+ až o sedm tisíc korun levněji. Pořizovací cena tak může například u novinky Galaxy J6+ klesnout jen na 995 korun. I během akce Black Friday umožňujeme sčítat slevy v rámci balíčku O2 Spolu.

.

Letos poprvé se Black Friday objeví také v nabídce věrnostního programu O2 Extra výhody, který na zmiňované modely Samsung nabídne slevu až šest tisíc korun všem zákazníkům O2 bez ohledu na to, jakou službu využívají. V O2 Extra výhodách můžete v rámci Black Friday získat slevu také na modely iPhone 6S (sleva 2 000 korun) a 6S Plus (sleva 3 500 korun), které tak pořídíte již od 8 495 korun.

Bonus můžete čerpat na kterékoli z prodejen O2, pro uplatnění slevy je třeba si nový telefon objednat do 25. listopadu. Na všech prodejnách můžete od 12. do 25. 11. také využít akci 1+1 na příslušenství – kdo si pořídí kryt nebo tvrzené sklo, dostane druhé příslušenství zdarma. Zvýhodnění až 1 500 korun jsme nachystali také na chytré hodinky a náramky z řady Samsung Gear S3 Frontier, Sport a Fit2 Pro.

Související článek K rychlým mobilním datům se i díky O2 můžete připojit v dalším úseku pražského metra
Nahoru