I doma se můžete cítit jako v kině. Pusťte si exkluzivní film Prvok, Šampón, Tečka a Karel

Slunce na přelomu listopadu a prosince zapadá už kolem čtvrté hodiny, a večery se tak můžou vléct. Jak bojovat proti znuděným tmavým zimním dnům? Odpověď je jednoduchá, přeci kvalitní zábavou, smíchem a spokojeně stráveným časem. Pusťte si O2 Videotéku a pohodlně se usaďte, protože očekávaný český film míří z kin rovnou k vám!

Nenechte se zmást komplikovanějším názvem filmu. Spisovatel a režisér Patrik Hartl přivedl svou knihu Prvok, Šampón, Tečka a Karel k životu a snímek osázel hereckými hvězdami. Čtyři hlavní postavy, jejichž přezdívky daly vzniknout názvu filmu i knižní předloze, fenomenálně hrají Martin Hofmann, David Švehlík, Hynek Čermák a Martin Pechlát.

Před chvílí byla nová česká komedie v kině a už od 28. listopadu ji můžete vidět v O2 Videotéce, která má exkluzivní možnost snímek nabízet. Kupte si oblíbený popcorn nebo brambůrky a pustě si prémiový film. Protože i doma si můžete připadat jako v kině.

Kdo splní úkol, není sráč…

Čtyřicítka na krku a mladistvé ideály i sny se ztratily v průběhu let. Nic ale ještě není ztracené! Snímek Prvok, Šampón, Tečka a Karel netradičním způsobem představuje téma krize středního věku, ale pozor! Připravte si kapesníky, protože taková dávka ironie, humoru i absurdních scén, které dokázal Hartl vměstnat do necelých dvou hodin, mohou dohnat k slzám smíchu.

Čtyři kamarádi si chtě nechtě musí přiznat, že nežijí tak, jak si kdysi představovali. A jak jinak se postavit osobní krizi než provokativní hrou, kvůli které musí plnit někdy praštěné i nebezpečné úkoly? Čtyřicátníci Prvok, Šampon, Tečka a Karel se pokouší najít ztracenou odvahu a zkrátka vyvést nějakou pořádnou klukovinu jako za mlada. Dokážou si navzájem i sami sobě, že jsou stále opravdoví chlapi? Protože kdo splní úkol, není sráč.

Výkvět českých herců v jednom filmu 

Film Prvok, Šampon, Tečka a Karel vstoupil do kin 29. července a během necelých sedmi týdnů promítání od své premiéry vidělo snímek více než půl milionů nadšených diváků. Kromě vtipných dialogů a břitkých scén, milého námětu a skvělé zápletky se můžou sledující těšit na neuvěřitelné obsazení. Hartlovi se podařilo do snímku přivést opravdu dlouhou řadu českých hereckých legend, které ztvárnily i ty sebemenší role.

Jiří Langmajer, Hana Vagnerová, Daniela Kolářová, Jiří Mádl, Barbora Poláková, Petra Hřebíčková, Berenika Kohoutová, Patricie Pagáčová, Sharlota nebo Shopaholic Nicol. To je jen zkrácený seznam jmen, který doprovází hlavní hereckou čtveřici. Film Prvok, Šampón, Tečka a Karel tak figuruje jako český chodník slávy, všechny osobnosti naší scény na jednom místě!

A kde konkrétně? Nejúspěšnější český film roku 2021 Prvok, Šampon, Tečka a Karel je již nyní exkluzivně v nabídce O2 Videotéky. Snímek si můžete půjčit za 159 korun na dva dny a vidět ho kolikrát jen chcete. Pusťte si českou komedii z pohodlí vašeho domova přímo v O2 TV nebo na adrese o2tv.cz a nechte se strhnout nejnovější „hartlovinou“. Film pohladí po duši, rozechvěje bránici a vykouzlí spokojenou atmosféru podzimního dne.

Tereza Kabešová Autor článku
Tereza Kabešová
Je jedním z O2 Ambasadorů. Radí zaměstnancům i zákazníkům s nastavením služeb. Patří mezi O2 Guru specialisty přes telefony, technologie O2, modemy, set top boxy, O2 Smart Box. V poslední době si velmi užívá i natáčení O2 Guru videí. Ve společnosti už pracuje přes pět let.
Související článek Internet na velkých akcích je jako oblek šitý na míru 
Nahoru