O2 zahajuje předobjednávky špičkového telefonu Samsung GALAXY Note9

Pro zájemce o telefon Samsung GALAXY Note9 jsme v O2 připravili možnost si tuto novinku předobjednat už nyní. U O2 bude nová vlajková loď značky Samsung zatím dostupná ve variantě 128 GB v modré a černé barvě za cenu 25 995 korun. Navíc můžete na webové stránce www.novysamsung.cz získat bonus ve výši až 5000 korun k výkupní ceně vašeho použitého telefonu.

.

Samsung GALAXY Note9 je mobilní telefon pro ty, kteří hledají to nejlepší na trhu. Jeho vysokokapacitní 4 000mAh baterie mu dává sílu na to, aby byl k dispozici celý den bez neustálého nabíjení. Díky svému výkonu zvládne i na grafiku náročné hry a díky stereo reproduktorům AKG v kombinaci s prostorovou technologií Dolby Atmos, vám poskytne audio vynikající kvality.

Součástí telefonu je i dotykové pero S Pen za zcela novými funkcemi i podporou Bluetooth. Práce s ním je stejně pohodlná a příjemná jako s tradičním psacím nástrojem, ale dokáže toho mnohem víc. Tenký hrot a vysoká citlivost S Pen vám umožní precizní práci i pohodlné psaní, Bluetooth připojení pak z pera vytvoří dálkový ovladač prezentací i aplikací – použít jej lze například i jako časovač pro pořízení fotografií nebo selfie.

.

Majitele pozná na první pohled

Inteligentní sken Galaxy Note9 poskytuje díky spojení snímače oční duhovky a odemčení obličejem spolehlivý a současně rychlý způsob odemykání. Díky kombinaci obou technologií stačí k odemčení jediný pohled bez ohledu na okolní podmínky. O komplexní ochranu smartphonu v reálném čase se pak stará řešení Samsung Knox, díky kterému se nemusíte obávat škodlivého softwaru a podobných hrozeb.

Spolupráce dvou objektivů

V telefonu nechybí opět výkonnější fotoaparát se dvěma objektivy. Oba zachycují detailní záběry snímači s rozlišením 12 Mpx a jsou vybavené optickou stabilizací obrazu pro precizní práci i v nepříznivých podmínkách.

Více informací o telefonu najdete na webu www.o2.cz/osobni/samsung_galaxy_note9, kde je zároveň možné ho předobejdnat.

Nastavení mobilu nově pouze za korunu

O2 navíc nabízí při pořízení jakéhokoli telefonu v jedné z O2 Prodejen nebo na e-shopu řadu výhod. Mobily i tablety mohou zájemci pořídit na splátky bez navýšení ceny. S nastavením služeb zákazníkům pomohou v rámci O2 péče konzultanti na všech prodejnách i poradci O2 Guru, a to nově pouze za jednu korunu. Zákazníci si zároveň mohou telefon pojistit, a to jak proti mechanickému poškození, tak i proti krádeži. Cenu pojistného se pak platí jednoduše s pravidelným měsíčním vyúčtováním.

.

 

Zdeněk Brunclík Autor článku
Zdeněk Brunclík
Nějakou tu mobilní aplikaci má v telefonu nainstalovanou každý a mnoho lidí si bez nich neodkáže život představit. Jaké jsou v této oblasti nové trendy, jaké vychytávky vám v mobilu nesmí chybět? Poradí vám O2 Guru Zdeněk „Bruno“ Brunclík, který ve firmě pracuje přes 25 let a aktuálně si libuje v produktech značky Apple. Do mobilu si nejčastěji instaluje aplikace pro fitness a zdravý životní styl, protože posilování je jeho celoživotní vášní. V O2 Guru týmu ho přezdívají Q, podle Quartermastera z Jamese Bonda, protože shání nejrůznější HW vybavení na O2 akce, roadshow a eventy. Zajímá se také o 5G a svět rozšířené a virtuální reality.
Související článek Oblíbené telefony Huawei a Nokia dostanete v srpnu od O2 za korunu
Nahoru