Show OKTAGON ukáže to nejlepší v Ostravě. Galavečer odvysíláme na O2 TV Sport

Velký svátek MMA se v sobotu uskuteční ve vyprodané zimní hale v Porubě. V pořadí již pátý galavečer MMA organizace OKTAGON nabídne střet elitních bojovníků z České republiky a Slovenska. Diváci naší stanice O2 TV Sport se můžou těšit na všechny zápasy z hlavní karty, přímý přenos startuje v sobotu od 20.00 hodin.

OKTAGON, největší organizace MMA v Česku a na Slovensku, zavítá vůbec poprvé v historii do Ostravy. Těšit se můžete na turnaj, který přinese řadu špičkových bojovníků z domácí scény. Chybět nebude ani vítěz první řady reality show O2 TV Sport OKTAGON Gábor Boráros (13-4). Populární slovenský bojovník vyzve v jednom z vrcholů večera polského zápasníka Mariusze Radziszewskiho (14-16). Gábor tak po červencové prohře s Mohamedem Sayahem má šanci vrátit se zpět na vítěznou vlnu.

V hlavním zápase večera na pětkrát pět minut se pak představí ostravský rodák a nejlepší česká lehká váha Matěj Kuzník (11-3), soupeřem mu bude velký rival a vycházející hvězda slovenského MMA Ľudovít Klein (10-2). „Tento souboj je na sociálních sítích již několik týdnů neuvěřitelně vyhecovaný, bude to bitva, na kterou se bude dlouho vzpomínat,“ slibuje Ondřej Novotný, hlavní promotér galavečera, a také komentátor stanice O2 TV Sport.

Na OKTAGONU 5 se do klece postaví i další hrdinové reality show O2 TV Sport OKTAGON. Jako například Ondřej Raška, Pavel Simandl nebo Lukáš Pajtina. Sobotní galavečer bude hostit také semifinálový zápas pyramidy těžkých vah, mezi neporaženým Michalem Martínkem (5-0) a ostříleným slovenským veteránem Krištofem Nataškou (8-5). Martínek se jako bývalý extraligový hokejista zařadil k největší senzaci minulého roku, když z pěti zápasů to ani jednou nenechal na rozhodování bodových rozhodčích a pokaždé svého soupeře ukončil před limitem. Teď má před sebou největší zápas dosavadní kariéry. Prvních šest předzápasů můžete sledovat od 18.00 hodin živě na YouTube kanále OKTAGON MMA.

Živé vysílání galavečera OKTAGON 5 můžete sledovat i přes populární tarif O2 TV Sport na den za 69 korun, kde přenos uvidíte v prohlížeči nebo v aplikaci O2 TV na mobilu i tabletu. To ale není všechno, stanice O2 TV Sport exkluzivně vysílá kromě OKTAGON MMA i přímé přenosy dalších čtyř nejslavnějších domácích MMA organizací – XFN, Heroes Gate, Fusion Fight Night (FFN) a Fight Night West (FNW).

Zdeněk Brunclík Autor článku
Zdeněk Brunclík
Nějakou tu mobilní aplikaci má v telefonu nainstalovanou každý a mnoho lidí si bez nich neodkáže život představit. Jaké jsou v této oblasti nové trendy, jaké vychytávky vám v mobilu nesmí chybět? Poradí vám O2 Guru Zdeněk „Bruno“ Brunclík, který ve firmě pracuje přes 25 let a aktuálně si libuje v produktech značky Apple. Do mobilu si nejčastěji instaluje aplikace pro fitness a zdravý životní styl, protože posilování je jeho celoživotní vášní. V O2 Guru týmu ho přezdívají Q, podle Quartermastera z Jamese Bonda, protože shání nejrůznější HW vybavení na O2 akce, roadshow a eventy. Zajímá se také o 5G a svět rozšířené a virtuální reality.
Související článek XFN 8 si užijete v přímém přenosu O2 TV Sport. Představí se i hvězdný Karlos Vémola
Nahoru