Na O2 TV Sport startuje jarní část HET ligy. Užijte si více zápasů, funkci videorozhodčí i show TIKI-TAKA v novém

Nejvyšší česká fotbalová soutěž začíná již o víkendu a O2 TV bude opět exkluzivně přinášet ty nejatraktivnější zápasy. Navíc oproti podzimu nabídnou naše stanice O2 TV Sport a O2 TV Fotbal vždy v sobotu o jeden přímý přenos navíc. Nadále pokračuje každé pondělí od 20.00 hodin divácky oblíbená show TIKI-TAKA, která se dočkala nového grafického kabátu. Zároveň se společnost O2 i na jaře významně podílí na projektu videorozhodčích.

Do jarní části domácí soutěže vstoupíme v sobotu, kdy od 18.20 hodin nabídneme souboj pražských Bohemians 1905 se Zbrojovkou Brno. V neděli se pak můžete těšit na šlágr kola, kdy Sparta s řadou nových posil hostí Slovan Liberec. Ten od zimní přestávky nově trénuje bývalý populární kouč letenských David Holoubek. O náboj je tedy rozhodně postaráno. Předzápasové studio začíná již v neděli od 17.30 hodin.

V nedělním utkání mezi Spartou a Libercem bude rovněž naplno využit tzv. videorozhodčí v online režimu. Stanice O2 TV Sport se už na podzim stala hlavním technickým partnerem celého projektu a na základě spolupráce s LFA poskytuje unikátní přenosový vůz, který jako jediný na českém trhu splňuje technické parametry pro práci videorozhodčích. „Projekt by měl pokračovat v průběhu celého jara, vždy v utkáních, které budeme přinášet. Diváci tak budou při sledování našich přenosů svědky historických momentů, kdy právě rozhodnutí videorozhodčích může hrát zásadní roli ve vývoji zápasů,“ prozradil Marek Kindernay, výkonný ředitel stanice O2 TV Sport.

Více než rok si fanoušci českého fotbalu užívají zábavnou show TIKI-TAKA, ve které moderátor Petr Svěcený přivítal více než sto osobností, herců či známých tváří z kulturního života. A unikátní show TIKI-TAKA bude samozřejmě i v jarní části každé pondělí od 20.00 hodin hodnotit, analyzovat a glosovat uplynulé víkendové dění. Nyní se navíc dočkala nové úvodní znělky a také grafické podoby. „TIKI-TAKA je jasným příkladem toho, jak se nám vlastní tvorba vyplácí. Snažíme se jít stále dopředu a formát vylepšovat. Nyní jsme si jako novinku připravili zbrusu nové logo včetně úvodní znělky. Ta více reflektuje průřez historickými milníky českého fotbalu, věřím, že se bude líbit,“ prohlásil Marek Kindernay.

Do pondělního dílu show TIKI-TAKA, který má premiéru v pondělí 19. února od 20.00 hodin na O2 TV Sport, přijal pozvání například vítěz Ligy mistrů Vladimír Šmicer, mezinárodně úspěšný trenér Ivan Hašek, herec a velký fanoušek libereckého Slovanu Ladislav Hampl nebo také moderátor a sportovní nadšenec Martin Dejdar.

První zápasy HET ligy na O2 TV Sport / O2 TV Fotbal:

Den Datum Zápas Čas vysílání
Sobota 17. 02. 2018 Bohemians Praha 1905 – FC Zbrojovka Brno 18:20 – 20:30
Neděle 18. 02. 2018 AC Sparta Praha – FC Slovan Liberec 17:30 – 20:30
Sobota 24. 02. 2018 FK Teplice – FC Baník Ostrava 18:20 – 20:30
Neděle 25. 02. 2018 SK Slavia Praha – Bohemians Praha 1905 17:30 – 20:00
Sobota 03. 03. 2018 FK Mladá Boleslav – SK Slavia Praha 17:50 – 20:00
Neděle 04. 03. 2018 AC Sparta Praha – FC Zbrojovka Brno 17:30 – 20:30

 

Zdeněk Brunclík Autor článku
Zdeněk Brunclík
Nějakou tu mobilní aplikaci má v telefonu nainstalovanou každý a mnoho lidí si bez nich neodkáže život představit. Jaké jsou v této oblasti nové trendy, jaké vychytávky vám v mobilu nesmí chybět? Poradí vám O2 Guru Zdeněk „Bruno“ Brunclík, který ve firmě pracuje přes 25 let a aktuálně si libuje v produktech značky Apple. Do mobilu si nejčastěji instaluje aplikace pro fitness a zdravý životní styl, protože posilování je jeho celoživotní vášní. V O2 Guru týmu ho přezdívají Q, podle Quartermastera z Jamese Bonda, protože shání nejrůznější HW vybavení na O2 akce, roadshow a eventy. Zajímá se také o 5G a svět rozšířené a virtuální reality.
Související článek O2 TV Sport vstoupí do jarní části Ligy mistrů s Tomášem Rosickým ve studiu
Nahoru