365 dnů v #nejlepsionlinetym

Podívej se, jak vypadá 365 dnů v onlinu a pojď do toho s námi.

Přesně před rokem jsem se v O2 potkala s Davidem a od té doby spolu tvoříme social media tým. Plánujeme zajímavý obsah na sociální sítě O2, vymýšlíme soutěže o super ceny, natáčíme guru videa, děláme výkonnostní kampaně, vymýšlíme obsah na instagram i novou strategii snapchatu, plánujeme komunikaci jednotlivých kampaní. Spolupracujeme s instagramery, youtubery a blogerkami.

Spolupracujeme s blogery

Fotíme, píšeme, plánujeme vlastní engagementové kampaně, máme horkou linku na social care tým, se kterým zachraňujeme krizovky a odpovídáme zákazníkům.

S pomocí agentury programujeme prvního messenger bota, to je robot, se kterým si můžete chatovat na facebooku a jeho prostřednictvím třeba koupit květiny, zjistit jaké je počasí nebo dobít kredit. Děláme live streamy, produkujeme videoklipy, vyhráváme PR ceny. Zkoušíme nové appky a smartphony, lovíme Pokémony.

Vyhravame PR ceny

Sledujeme trendy a ty nej geekoviny. Díky práci v onlinu jsem navštívila spoustu konferencí, workshopů a přednášek. Marketing Festival, Facebook Bootcamp nebo IAC.

Online zpočátku připomínal spíše mužské družstvo (teď už je to lepší, fakt) a tak jsme jako holky držely partu. V té době jsem poznala Dorot. Hodně mi pomohla najít si své pole působnosti a dokáže upřímně poradit, jak se v oboru prosadit, a toho si vážím.

Jsme fajn tým

V našem týmu je kromě Davida a Dorot ještě Martin, který seká mailingy jako Baťa cvičky. Nedávno se k nám přidala Ajka, která má pod palcem kampaň na Spotify. Naše nová posila se jmenuje Kuba. Protože každý tým potřebuje analytika, nebo ještě lépe dva. A proto máme taky Romana. To, co děláme, bychom nedokázali bez našich skvělých grafiků Michala a Zoltána. A v našem šťastném kotci s námi sedí také Verča. Verča má tu nejvíc cool pozici v O2. Je to totiž Happiness manager.

A takhle my si tu žijeme. S kopou srandy, gradientem a kdybyste viděli ten západ slunce z terasy na Gammě! Online & Marcomm ale není jen o těchto lidech. Je jich tu mnohem víc. Makaj, vtipkují, mají skvělé nápady, riskují a svou prací doopravdy žijí. Dorazte na kávu do našeho nového #o2hub a poznáte je sami. Včetně našeho ultrahipster cool šéfa Jirky Caudra. Kromě toho spolupracujeme s agenturami, které nás zásobují ještě větší dávkou kreativity a pomáhají nám se všemi online kampaněmi.

join_the_blue_side

Stala se ze mě Holka z onlinu

Je to přesně rok, co mě vzali mezi sebe. Mám pocit, jako by to byly tři měsíce, ale naučila jsem se toho tolik jako za tři roky. Neskutečně mě to baví. Přicházíme s novými a stále většími nápady. A proto potřebujeme větší partu. Přidáš se k #nejlepsionlinetym? Budeš součástí toho, jak O2 mění trh, vycvičíš si břišáky z neustálého smíchu (#tochces), poznáš Jonáše alias Johny Machette a další Youtubery, staneš se mistrem cílení a budeš u všech velkých věcí.

Mrkni na #nejlepsionlinetym nebo chcidoo2.cz a zjisti, co vše společně v O2 tvoříme. A pokud máš chuť se  přidat přímo do onlinu, napiš Dorot na dorota.kajfoszova@o2.cz. Už se těší, až tě pozná. 🙂

Pavla Šedivá

O2 Autor článku
O2
Jako přední český operátor nabízíme výhodné neomezené volání, rychlý mobilní i pevný internet nebo třeba digitální televizi s širokou programovou nabídkou. Stojí za námi silná mezinárodní telekomunikační společnost a to nám umožňuje na vysoké úrovni provozovat více než sedm miliónů mobilních a pevných linek.
Související článek Co kdybyste se nepřestali rozvíjet?
Nahoru