Se špičkovým Samsungem získáte virtuální realitu se slevou. A hromadu aplikací k tomu.

Chyba databáze WordPressu: [Table 'd176397_o2sport.wp_yasr_log' doesn't exist]
SELECT SUM(vote) as sum_votes, COUNT(vote) as number_of_votes FROM wp_yasr_log WHERE post_id=8611 AND vote > 0 AND vote <= 5

Korejský Samsung odstartoval velkou slevovou akci v rámci které nabízí k modelům Galaxy S7 a S7 edge brýle pro virtuální realitu Gear VR, o kterých jsme už psali, za poloviční cenu. Tahle akce nemůže chybět ani v naší nabídce, brýle k novému Samsungu tak lze pořídit za 1 747 korun. K tomu navíc zákazníci získají aplikace v hodnotě 1 500 korun zdarma.

Toužíte po novém Samsungu Galaxy S7 nebo jeho ještě luxusnější variantě edge a rádi byste si také vyzkoušeli svět moderní virtuální reality, jejíž popularita v poslední době roste? Pak je ideální příležitost po obojím „skočit“. Brýle Samsung Gear VR totiž teď v naší nabídce koupíte za 1 747 korun, tedy za polovinu oproti běžné ceně. Společně se Samsungem Galaxy S7 tak vyjde nová zkušenost s virtuální realitou na 21 542 korun, s modelem S7 edge na 24 342 korun.

Samsung S7 je skvěle vybavený telefon, který Vám přinese nečekané zážitky, nejpopulárnější virtuální realitu na světě díky kvalitě SuperAMOLED displeje a širokému zornému poli. Navíc je odolný proti prachu a vodě, se skvělým fotoaparátem a v elegantním provedení ze skla a kovu.

V kompletu získáte v podstatě vše, co je pro hrátky ve virtuálním světě potřeba a ještě něco navíc. Ke smartphonu s jemným QHD displejem, který je pro kvalitní zážitek z virtuálního světa nezbytný, totiž ještě navíc uživatel získá šest exkluzivních aplikací pro virtuální realitu zcela zdarma. Jejich cena se přitom běžně pohybuje v úhrnné hodnotě 1 500 korun.

O2_Samsung_S7_A4H

Konkrétně jde o aplikace Ocean Rift, Drift, Star Chart, Darknet, Keep talking and nobody explodes a Anshar Wars 2. Ocean Rift přinese uživateli zážitky z potápění s exotickými tvory, Drift je akční střílečka s futuristickou grafikou, Star Chart dovolí prozkoumat naši sluneční soustavu z jakékoli perspektivy, Darknet je hra plná rébusů v prostředí kyberprostoru. Keep talking and nobody explodes je nezvyklá hra, ve které nositel brýlí Gear VR musí podle instrukcí ostatních lidí zneškodnit časovanou bombu. A konečně Anshar Wars 2 staví hráče do role vesmírného stíhacího pilota, skoro jako z jedné známé ságy.

Tato sestava tedy jistě přinese dlouhé hodiny zábavy a pomůže vám objevit krásy virtuální reality. Takže neváhejte a akce využijte, akce na Gear VR totiž trvá jen do 4. června. Kupovat lze, jako obvykle, třeba na našem e-shopu.

Nový telefon si na kterékoli O2 Prodejně také můžete pojistit proti ztrátě nebo poškození  a získat jej na splátky bez akontace a bez navýšení. Zákazníkům, kteří si u nás tuto současnou vlajkovou loď značky Samsung zakoupí, navíc nabízíme možnost výkupu jejich stávajícího modelu Samsung až do výše deset tisíc korun.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]
O2 Autor článku
O2
Jako přední český operátor nabízíme výhodné neomezené volání, rychlý mobilní i pevný internet nebo třeba digitální televizi s širokou programovou nabídkou. Stojí za námi silná mezinárodní telekomunikační společnost a to nám umožňuje na vysoké úrovni provozovat více než sedm miliónů mobilních a pevných linek.
Související článek Zvládněte jarní únavu s pomocí těchto mobilních aplikací! 
Nahoru