O2 Guru za vás vyzkoušeli nejžhavější mobilní novinky. Poradí vám na prodejnách.

Nejžhavější novinky ze světa mobilních telefonů a tabletů si během dvou dnů mohli prohlédnout a důkladně osahat O2 Guru na veletrhu v O2 aréně ve dnech 15. a 16. října 2014. Výrobci mobilních zařízení, aplikací a příslušenství zde pro ně nachystali prezentace a možnost vše si vyzkoušet a ptát se na další podrobnosti.

Proč právě oni? O2 Guru jsou naši odborníci připravení komukoliv poradit, jak vyzrát na zapeklitosti digitální doby, a potřebují tedy dobře znát všechny novinky, aby je mohli zájemcům představit a popsat jejich hlavní přednosti. S O2 Guru se můžete setkat ve většině O2 prodejen  a také on-line na sociálních sítích.

Mobilní svět se často a nepřetržitě mění a O2 Guru jsou ti první, kteří by o nejnovějších trendech měli vědět. Proto se pořádají pravidelné setkání v podobě veletrhu, kde se seznamují s hi-tech hračičkami od všech významných výrobců. V nabídce se objevily i novinky, které výrobci teprve uvedou na trh – jako třeba luxusní Galaxy Alpha. Následující video vám přiblíží atmosféru, jaká na dvoudenním setkání Guráčů panovala.

Bude Vás zajímat

O2 Autor článku
O2
Jako přední český operátor nabízíme výhodné neomezené volání, rychlý mobilní i pevný internet nebo třeba digitální televizi s širokou programovou nabídkou. Stojí za námi silná mezinárodní telekomunikační společnost a to nám umožňuje na vysoké úrovni provozovat více než sedm miliónů mobilních a pevných linek.
Související článek Nový kanál o letectví v O2 TV
Nahoru