Audiotrip vás a váš mobil provede po celé Evropě

Chystáte se cestovat po Evropě a máte rádi zajímavé příběhy? Toužíte po poznání z první ruky a chcete se dozvědět o místech, která navštěvujete, z pohledu lidí, kteří v něm bydlí po celý svůj život? Pak je mobilní aplikace Audiotrip přesně pro vás. Její použití nevyžaduje žádnou registraci, stačí ji jednoduše stáhnout do vašeho mobilního zařízení, vybrat výlet a nechat se unášet baladickým vyprávěním.

mapa_evropaPo celé trvání trasy budete příjemným hlasem informování o nejzajímavějších místech, kulturních zvyklostech i skrytých stezkách, na které se obyčejný turista nedostane, neboť se o nich nepíše v žádném turistickém průvodci. Každé místo je doplněno detaily o délce trasy, popisky památek, fotkami a audio souborem s profilem jeho autora. Ke službě není potřeba stálé připojení k internetu, nemusíte se tedy obávat datového připojení v roamingu. Pokud se vám aplikace líbí, můžete podpořit její další rozvoj přes Kickstarter, internetovou platformu pro crowdfundingové financování projektů.

Audiotrip je jedním z aktuálních projektů světového akcelerátoru Wayra, který sídlí v Praze na Václavském náměstí. Pokud přemýšlíte nad vlastním nápadem či vás zajímá svět kolem technologií, neváhejte se přijít podívat na jednu z přednášek, které se zde pro veřejnost pořádají.

profil

Zde vidíte, kdo vás bude po kterém městě provádět.

O2 Autor článku
O2
Jako přední český operátor nabízíme výhodné neomezené volání, rychlý mobilní i pevný internet nebo třeba digitální televizi s širokou programovou nabídkou. Stojí za námi silná mezinárodní telekomunikační společnost a to nám umožňuje na vysoké úrovni provozovat více než sedm miliónů mobilních a pevných linek.
Související článek Mobilní aplikace z vás dokážou vytáhnout tisíce korun. Vlastně za nic
Nahoru