Oslavte Den dětí na Festivalu ABC. Čekají na vás robůtci i digitální malování

Oslavte Den dětí na Festivalu ABC. Čekají na vás robůtci i digitální malování

Oslavte Den dětí na Festivalu ABC. Čekají na vás robůtci i digitální malování

Den dětí se nezadržitelně blíží, již 1. června budou ti nejmenší z nás slavit svůj den. A jak nejlépe to oslavit? Přece zábavou, smíchem a radostí. Navštivte poslední květnový víkend Festival ABC v pražském zemědělském muzeu, kde i Nadace O2 společně s O2 Guru bude mít svůj stánek. A že se máte skutečně na co těšit.

Digitální malování, robůtci, online pexeso, drobné ceny, O2 Guru akademie, Xbox a mnoho dalšího na vás čeká na stánku O2 Chytré školy. V Národním zemědělském muzeu Praha se totiž 28. a 29. května 2022 uskuteční Festival ABC, kde si můžete společně s dětmi užít zábavný a někdy i naučný program. A web Bezpečně v síti.cz je hrdým partnerem festivalu.

V sobotu se dokonce můžete setkat se sportovním komentátorem, moderátorem a tváří zábavné show TIKI-TAKA Petrem Svěceným a známým hercem Jiřím Mádlem. V 15:50 se na hlavním podiu uskuteční rozhovor, a poté proběhne na stánku O2 Chytré školy i autogramiáda.

Myslíme i na rodiče! Oba dny v 11, 13 a 15 hodin se můžete zúčastnit O2 Guru akademie, kde vás seznámíme se světem technologií.

Těšíme se na viděnou na festivalu plném zábavy.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]
O2 Autor článku
O2
Jako přední český operátor nabízíme výhodné neomezené volání, rychlý mobilní i pevný internet nebo třeba digitální televizi s širokou programovou nabídkou. Stojí za námi silná mezinárodní telekomunikační společnost a to nám umožňuje na vysoké úrovni provozovat více než sedm miliónů mobilních a pevných linek.
Související článek Užijte si zimu naplno, začíná O2 Ski Roadshow! Pořiďte skipas se slevou nebo otestujte lyže HEAD zdarma
Nahoru