Slevománie u O2 pokračuje. Za zvýhodněnou cenu jsou k mání 5G telefony OnePlus nebo Xiaomi

O2 pokračuje ve Slevománii. 5G kousky získají zájemci do 23. května se slevou až 2 160 korun. K telefonům Xiaomi navíc dostanou exkluzivně bezdrátová sluchátka nebo chytrý náramek za 1 korunu.

Se slevou 1080 korun si mohou pořídit OnePlus Nord 5G. Telefon disponuje displejem s 90Hz obnovovací frekvencí. Samozřejmostí je rychlé nabíjení. Nabíječka a kabel USB-C/A jsou součástí balení. Zaujmou hned 4 zadní fotoaparáty a výkonná stereo reprodukce. Se slevou je k mání za 8 909 korun. Výhody 5G zájemci objeví i díky modelu OnePlus N10 Nord 5G. Se slevou je připravený za 6 269 korun.

Xiaomi s bezdrátovými sluchátky nebo chytrým náramkem

K vybraným smartphonům Xiaomi navíc zájemci dostanou exkluzivně chytrý náramek Xiaomi Mi Band 5 nebo bezdrátová sluchátka Mi True Wireless Earbuds Basic 2  pouze za 1 korunu. Zkusit mohou třeba model Redmi Note 9 Pro 128 GB, který se slevou získají za 5 999 korun. Telefon disponuje velkým displejem, velmi výkonným hardwarem i silnou baterií.


Více informací je k dispozici na webové stránce o2.cz/slevomanie, kde je možné si telefony i zakoupit.

Kde je možné si 5G vyzkoušet?

Pokrytí 5G signálem operátor O2 stále rozšiřuje. Tuto možnost má už 15 % obyvatel Prahy a nejrychlejší internet si užijí i cestující v metru. 5G síť je k dispozici také v Kolíně, Bílině a části Plzně. U vybraných tarifů je nyní možné vyzkoušet si 5G síť zdarma. Stačí mít 5G telefon, SIM kartu a pohybovat se v pokrytí. Více informací na o2.cz/5g.

Doručení s dopravou zdarma

Při pořízení nejen výše uvedených telefonů přináší O2 řadu výhod. Telefony a další zařízení jsou k pořízení v kamenné prodejnách nebo v novém e-shopu. Navíc si zájemci sami vyberou, jak svůj nákup dokončí – doručením kurýrem až domů, rezervací nebo doručením na jednu z více než 150 O2 Prodejen. Ve všech případech získávají dopravu zdarma.

Prodejny jsou otevřené

Při pořízení na prodejně zákazníkům naši specialisté O2 Guru a konzultanti poradí s nastavením telefonu a výběrem vhodného příslušenství. Telefon zprovozní a zkopírují do něj kontakty ze starého zařízení. Nastaví v něm internet, e-mail i přístup do obchodu s aplikacemi. Odborně také nalepí ochranné sklo na displej telefonu.

Telefony si zároveň u O2 zájemci pojistí, a to jak proti mechanickému poškození, tak i proti krádeži. Cena pojistného se pak platí jednoduše s pravidelným měsíčním vyúčtováním.

Jakub Olšanský Autor článku
Jakub Olšanský
Pro Jakuba jsou telekomunikace koníčkem. Zajímá se o novinky, mezi které patří sítě 5G či C-Roads nebo Big Data. Rád si o těchto nových trendech povídá i s odborníky z O2, se kterými připravuje zajímavé rozhovory.
Související článek Datamanie u O2. Děti o prázdninách za ručičku vodit nemusíte
Nahoru