V O2 Knihovně jsme spustili novou funkci „Pošli do čtečky PocketBook“

Díky službě „Pošli do čtečky PocketBook“ si můžete jednoduše v aplikaci O2 Knihovna koupit jakoukoliv e-knihu a jedním klikem si ji poslat do své čtečky. Velký výběr titulů různých žánrů je navíc v nabídce do 16. listopadu s 50slevou.

Funkce zasílání e-knih do čteček Kindle funguje v aplikaci O2 Knihovna už delší dobu. Nyní dostávají tu samou možnost i uživatelé dalších zařízení. Jedná se o nejjednodušší způsob, jak zakoupenou e-knihu dostat do čtečky. Přímo, bez stahování a nutnosti připojení k počítači.

E-knihy nejen ve slevě si může pořídit kdokoliv, aniž by byl klientem O2. O2 Knihovna navíc poskytuje nejširší platební možnosti na trhu. Vybraný titul můžete zaplatit kartou online, přes Apple Pay či Google Pay. Pokud jste zákazník O2, tak jej můžete uhradit také prostřednictvím faktury spolu s vyúčtováním.

S 50% slevou si můžete užít například román oblíbené české autorky Radky Třeštíkové – Bábovky. Čeká vás upřímná zpověď dvanácti žen, kde nechybí ironie, humor, bolest, napětí, nenávist ani láska. Pokud jste milovníci detektivek, tak oceníte krimi Říkají mi Lars tuzemského spisovatele Daniela Grise. Pro dlouhé podzimní večery je jak dělaný napínavý příběh Sedmá pohroma amerického novináře, spisovatele a veterináře Jamese Rollinse. Přehled všech e-knih s 50% slevou najdete zde.

V O2 Knihovně si přijdou na své i ti, kdo příběhy rádi poslouchají. V nabídce je totiž i velké množství audioknih.

 

Jakub Olšanský Autor článku
Jakub Olšanský
Pro Jakuba jsou telekomunikace koníčkem. Zajímá se o novinky, mezi které patří sítě 5G či C-Roads nebo Big Data. Rád si o těchto nových trendech povídá i s odborníky z O2, se kterými připravuje zajímavé rozhovory.
Související článek Pandemie a online svět. Máme pro vás přehled snímků uporozňujících na sexting a kyberšikanu
Nahoru