Představujeme vám 7 důvodů, proč si koupit smartphone Google Pixel. Věděli jste, že u O2 k němu dostanete O2 TV HBO a Sport na půl roku zdarma? 

Sháníte spolehlivého a trendy parťáka do kapsy, který vám poskytne pořádnou porci těch nejmodernějších technologií? Představujeme vám smartphony Google Pixel 8. generace. Tyto prémiové telefony jsou poháněné umělou inteligencí, překvapí vás vynikajícím fotoaparátem a propracovanými bezpečnostními prvky. Když si ho navíc pořídíte u O2, dostanete k němu tarif O2 TV HBO a Sport na 6 měsíců zdarma.

Nejvyspělejší smartphony vytvořené společností Google jsou na dosah. Oficiálně totiž vstupují na český trh s řadou Pixel 8. Všechny tři modely – Pixel 8, Pixel 8 Pro a novinku Pixel 8a, si už teď můžete koupit u operátora O2. A proč zrovna tam? Jedině u O2 k nim totiž dostanete zdarma O2 TV HBO a Sport na půl roku. Pokud váháte, jestli přejít na značku telefonu Google Pixel, sepsali jsme vám 7 důvodů proč byste o tom už měli přestat přemýšlet.

1. Google je prověřená značka, kterou všichni známe a denně její produkty a služby využíváme. Teď přichází do České republiky se svými smartphony řady Pixel. K telefonu nově získáte kompletní českou zákaznickou podporu. Ta byla dostupná doteď pouze v zahraničí. Zároveň s sebou také přináší kompatibilní sluchátka Pixel buds A series.

2. Využijte nejmodernější prvky umělé inteligence. Díky Google AI můžete například potlačit rušivé zvuky při volání, v reálném čase překládat zprávy, titulky či konverzace nebo vytvářet bezchybné fotky. Funkce optimální záběr totiž dokáže sloučit podobné fotky do jednoho skupinového snímku. Rodinné fotky tak budou dokonalé, bez mrkajících příbuzných. A to je jen krátký výčet toho, čím vám AI od Googlu ulehčí život.

3. Pixely mají nejdelší garanci nejnovějších aktualizací softwaru. Google své Pixely pravidelně vylepšuje a nově bude aktualizace dostávat do telefonů po dobu sedmi let od uvedení konkrétního modelu na trh. To je unikátní doba na českém i světovém trhu. Například Google Pixel 8 Pro má tuto podporu do roku 2030. 

4. Google samozřejmě dbá na udržitelnost. Nejen, že díky sedmileté podpoře aktualizací operačního systému se Pixely stávají udržitelnou volbou chytrého telefonu, ale navíc jsou vyrobené z hliníkových, a hlavně plně recyklovaných materiálů

5. Pixely spolehlivě ochrání vaše data díky vyspělému zabezpečení a inteligentní ochraně od Googlu. Čip Titan M2 a vícevrstvé zabezpečení udržují vaše osobní informace v bezpečí, zatímco VPN od Google One chrání vaši aktivitu na internetu. 

6. V nouzi poznáte přítele. U Pixelů to platí dvojnásob. V kritické situaci umí automaticky přivolat pomoc, nasdílet vaši polohu a poslat důležité informace ve formě nouzových upozornění. 

7. Pixely mají velmi tuhý kořínek. Díky stupni krytí IP68 proti vniknutí prachu a vody jsou odolné i při nevhodných podmínkách. To platí u modelů Pixel 8 a Pixel 8 Pro. Nový Pixel 8a nabízí stupeň ochrany IP67. 

Kde si Google Pixely 8. řady pořídit výhodně? Operátor O2 nabízí jako jediný k nákupu jednoho z těchto prémiových telefonů přístup do O2 TV HBO a Sport na 6 měsíců zdarma. Tento balíček obsahuje výběr oblíbených sportovních, filmových a seriálových kanálů. Jeho hodnota je 299 Kč měsíčně. Tak na co čekáte? Dojděte si pro něj do nejbližší O2 Prodejny nebo si ho z pohodlí domova objednáte už teď v e-shopu O2. 

O2 Autor článku
O2
Jako přední český operátor nabízíme výhodné neomezené volání, rychlý mobilní i pevný internet nebo třeba digitální televizi s širokou programovou nabídkou. Stojí za námi silná mezinárodní telekomunikační společnost a to nám umožňuje na vysoké úrovni provozovat více než sedm miliónů mobilních a pevných linek.
Související článek Smartphony Google Pixel dobývají český trh. Jen u O2 k nim zákazníci dostanou tarif O2 TV HBO a Sport na 6 měsíců zdarma
Nahoru