Nevíte, co číst? Zkuste novinku oblíbené české autorky Radky Třeštíkové

Hledáte tip na dobrou knížku? Šáhnout můžete třeba po novince v současnosti nejúspěšnější české autorky Radky Třeštíkové s názvem Foukneš do pěny. Stáhnout si ji můžete i jako E-knihu.

Zatímco dřív vydávala Radka Třeštíková jeden román ročně, na ten v pořadí šestý si její fanynky a fanoušci museli počkat o něco déle. Možná i díky soutěži Stardance, které se loni na podzim účastnila. A protože jde o nejlíp prodávanou českou spisovatelku, může si její novinka Foukneš do pěny dovolit i trochu tajemnou synopsi: „Nebude to lehké, ale bude to jízda. Sbalte si do tašky všechna svoje trápení, úzkosti, zmatek, křivdy, nevyřčená slova a nevyřešené záležitosti a vydejte se spolu s hlavní hrdinkou na svoji vlastní cestu.“

Pokud s sebou třeba v MHD nechcete pořád „tahat“ papírové vydání, nový titul najdete i jako E-knihu v naší O2 Knihovně. Ke stažení zde najdete i další díla oblíbené autorky.


Díky mobilním datům od O2 si navíc tuto i další E-knihy můžete stáhnout, ať už jste kdekoliv. Pořiďte si některý z našich tarifů s pořádnou porcí dat. Díky balíčku 
O2 Spolu si navíc tarify může užívat celá rodina. Zkombinujte mobilní tarify až pro 6 osob, internet a třeba O2 TV a ušetřete. Všechny služby najdete přehledně na jedné faktuře. Nastavení služeb můžete navíc kdykoliv změnit. Více informací najdete zde.

 

Související článek Chcete mít doma vesmírnou sondu? Aplikace NASA vám to umožní
Nahoru