Diváci O2 TV Sport uvidí sérii MMA turnajů Oktagon Underground

Skvělá zpráva pro všechny fanoušky bojových sportů. Stanice O2 TV Sport nabídne sérii sedmi turnajů organizace OKTAGON MMA, která přišla s unikátním projektem Oktagon Underground. K vidění budou velká jména československé scény, jako například legendární Tomáš Hron nebo bývalá zápasnice UFC Lucie Pudilová. První turnaj odvysílá O2 TV Sport v neděli 17. května od 20.30 hodin.

.

Nový koncept Oktagon Underground nabídne bojovníky v pěti vypsaných vahách a pyramidovém systému s tím, že jedna váha je věnována ženským bojovnicím. Do každé pyramidy zasáhne osm bojovníků, čtyři z Česka a čtyři ze Slovenska. Finále bude vždy československé. Organizátoři mezi účastníky plánují rozdělit celkem 100 tisíc eur, přibližně 2 750 000 korun.

Velkým tahákem bude Lucie Pudilová, jediná tuzemská zápasnice se zkušenostmi z nejprestižnější organizace UFC. Další atraktivní podívanou přinesou české legendy Tomáš Hron a Daniel Škvor, kteří budou bojovat ve váze do 100 kg. Vůbec poprvé se pod křídly organizace Oktagon MMA představí persony jako Vasil Ducár, prototyp moderního bojovníka a špička světového boxu nebo Matěj Peňáz, aktivní zápasník největší kickboxerské organizace GLORY. Na slovenské straně do 90 kg je největším tahákem dobře známý Samuel Pirát Krištofič, vítěz reality show OKTAGON Výzva.

O2 TV Sport bude vysílat Oktagon Underground s jednodenním zpožděním od konání turnaje. „Získali jsme práva na všech sedm turnajů v televizní premiéře. Vysíláme v neděli v atraktivním čase ve 20:30. Jelikož se zápasy kvůli pandemii koronaviru uskuteční bez diváků, tak jedinou možností, jak Oktagon Underground vidět v nejlepší kvalitě a z pohodlí svých televizních obrazovek, bude stanice O2 TV Sport,“ uvedl Marek Kindernay, výkonný ředitel stanice O2 TV Sport.

Související článek Nová cena v českém hokeji! O2 TV Sport přichází v anketě Hokejista sezony s oceněním za oddanost hokeji
Nahoru