Přenosy turnajů UFC se stěhují na Premier Sport

Galavečery americké organizace UFC uvidí diváci O2 TV od ledna 2021 nově na stanici Premier Sport, která odvysílá každý rok všechny přímé přenosy. Chybět nebudou ani další doprovodné pořady přímo z produkce UFC. Fanoušci se tak mohou těšit na souboje Makhmuda Muradova, Ľudovíta Kleina, Davida Dvořáka nebo Jiřího Procházky. První přenos z UFC je na programu již 17. ledna 2021. Hned o týden později, konkrétně 24. ledna, se uskuteční dlouho očekávaná odveta mezi Conorem McGregorem a Dustinem Poirierem.

.

Držitelem vysílacích práv na přímé přenosy z UFC je skupina LAMA ENERGY GROUP, do které také patří televizní operátor Telly. Víceletý kontrakt na vysílací práva platí pro Českou republiku i Slovensko. Přenosy budou dostupné u operátorů Telly, T-Mobile a O2 Czech Republic, na Slovensku si je mohou naladit zákazníci Slovak Telekom a DIGI SLOVAKIA.

„Diváci O2 TV mají jistotu, že i v nadcházejících sezonách uvidí přenosy z nejprestižnější MMA organizace na světě. Galavečery UFC na Premier Sportu skvěle doplní kanál O2 TV Sport, který dlouhodobě nabízí to nejlepší z bojových sportů. Navíc nyní máme v UFC výraznou českou stopu, kterou čeká opravdu výjimečný rok 2021,“ uvedla Anna Lenerová, šéfka obsahu společnosti O2.

Prestižní UFC sledují miliony diváků po celém světe a početnou základnu příznivců má rovněž v České republice i na Slovensku. Každý rok nabídne Premier Sport všechny přímých přenosy z jednotlivých UFC turnajů. Živě půjdou všechny zápasy z hlavní karty. Zápasy před hlavní kartou, tzv. prelims, zařadí Premier Sport do vysílání v případě, že v nich nastoupí český nebo slovenský bojovník.

V nejprestižnější organizaci smíšených bojových umění na světě působí aktuálně tři čeští a jeden slovenský bojovník. Všichni do UFC vstoupili v letošním roce. Největší českou hvězdou je bezpochyby Jiří Procházka, který přišel do UFC jako šampion s titulem z japonské organizace Rizin. Při své premiéře dokázal skvělým způsobem porazit Volkana Oezdemira. Dvě vítězné bitvy v UFC stihl také David Dvořák a Makhmud Muradov, populární česko-uzbecký bojovník. Jediným Slovákem v UFC je Ľudovít Klein, který v září vzbudil pozornost super výkonem, kdy knokautoval Shanea Younga po 76 sekundách.

Televize O2 TV dlouhodobě přináší to nejzajímavější z bojových sportů. V minulosti stanice O2 TV Sport odvysílala galavečery z asijské ONE Championship, ruské M-1 Global, bahrajnské BRAVE CF i z dalších domácích MMA organizací jako OKTAGON MMA, MMAsters League, Fusion Fight Night (FFN), Fight Night West (FNW), X Fight Nights (XFN) nebo Heroes Gate. Nechyběly ani reality show OKTAGON VÝZVA nebo The Fighter.

Kanál Premier Sport, jenž vysílá kompletní anglickou Premier League, prestižní NFL a nyní také UFC, najdou diváci v tarifech O2 TV Stříbrná a O2 TV Zlatá. Další atraktivní možností je pořízení balíčku O2 TV Sport Pack, ve kterém za 199 Kč měsíčně získá každý fanoušek stovky hodin atraktivního obsahu. Na stanicích O2 TV Sport, O2 TV Fotbal, O2 TV Tenis, Premier Sport a ČT Sport může úplně každý sledovat domácí FORTUNA:LIGU, prestižní Ligu mistrů UEFA, hokejovou Tipsport extraligu, tenisový okruh WTA, basketbalovou Euroligu nebo populární show TIKI-TAKA.

O UFC®

UFC® je přední světová organizace smíšených bojových umění (MMA) s více než 318 miliony fanoušků a 126 miliony sledujících na sociálních sítích. Organizace UFC každoročně produkuje více než 40 akcí v nejprestižnějších arénách po celém světě a vysílá pro téměř miliardu televizních domácností ve více než 171 zemích. Seznam sportovců UFC zahrnuje jména nejlepších světových zápasníků MMA reprezentujících více než 72 zemí. K nejznámějším aktivním bojovníkům patří Conor McGregor, Kamaru Usman, Stipe Miocic, Israel Adesanya, Dustin Poirier, Tony Ferguson, Max Holloway, Jon Jones a řada dalších. Mezi digitální služby organizace patří také UFC FIGHT PASS®, jedna z předních světových streamovacích služeb pro bojové sporty. Majitelem UFC se v roce 2016 stala společnost Endeavour zabývající se globálním zábavním a sportovním průmyslem. Spolu se strategickými investory Silver Lake Partners a KKR. UFC má sídlo v Las Vegas v Nevadě. Další informace najdete na UFC.com nebo na profilech Facebook.com/UFC a @UFC účtech Twitteru, Snapchatu a Instagramu.

Související článek Nejsledovanější zámořská soutěž se stěhuje na Premier Sport. Diváci O2 TV se mohou těšit na slavnou NFL
Nahoru