Nejsledovanější zámořská soutěž se stěhuje na Premier Sport. Diváci O2 TV se mohou těšit na slavnou NFL

Severoamerická National Football League (NFL) bude v sezoně 2020/2021 bavit diváky stanice Premier Sport. Fanoušci amerického fotbalu se dočkají každý hrací týden až pěti přímých přenosů, včetně závěrečného play off a Super Bowlu, který je tradičně nejsledovanější televizní událostí v USA. Úvodní zápas nového ročníku NFL je naplánován v noci z 10. na 11. září, kdy se utkají obhájci titulu Kansas City Chiefs s Houston Texans.

„Podařilo se nám ještě výrazněji posílit sportovní obsah. Americká NFL se v současnosti řadí mezi nejoblíbenější a nejsledovanější soutěže, takže v O2 TV ideálně doplní fotbalovou Ligu mistrů UEFA, FORTUNA:LIGU, Premier League, hokejovou extraligu, galavečery MMA nebo například tenisový okruh WTA. Nabízíme v jedné službě vše, co si sportovní divák může přát,“ uvedla Anna Lenerová, šéfka obsahu společnosti O2.

Držitelem vysílacích práv na NFL v sezonách 2020/2021, 2021/2022 a 2022/2023 je společnost O2 Czech Republic. Přenosy bude v ročníku 2020/2021 vysílat kanál Premier Sport, který je dostupný u operátorů O2 Czech Republic, T-Mobile a Telly, na Slovensku si ho mohou naladit zákazníci Slovak Telekom, DIGI SLOVAKIA a Orange Slovensko.

Příznivci stále populárnějšího amerického fotbalu se mohou těšit na duely z čtvrtečních Thursday Night Footbal, na tři nedělní atraktivní přenosy včetně Sunday Night Football a tradiční pondělní dohrávku Monday Night Football. Chybět nebude ani magazín NFL Game Day.

„Všechny přenosy jsou s českým komentářem. Spolupracujeme se zkušeným týmem pod vedením Jindřicha Rajchla, který má s americkým fotbalem více než dvacetileté zkušenosti. Při nedělních zápasech nabídneme i atraktivní čas od 19.00 hodin, což věřím, že fanoušci velmi ocení,“ prozradil Marek Kindernay, výkonný ředitel stanice O2 TV Sport, v jejíž redakci se budou přenosy komentovat.

Kromě Jindřicha Rajchla najdeme v komentátorském týmu také ostřílené harcovníky Honzu Štieglera, Honzu Dundáčka, Standu Jantoše, ale i novou krev v podobě Ondry Horáka či Olivera Sáluse.

Letošní sezonu odstartuje tzv. NFL Kickoff Game v noci z 10. na 11. září, kdy cestu za obhajobou zahájí Kansas City Chiefs s quarterbackem a nejlépe placeným sportovcem světa Patrickem Mahomesem, soupeřem jim bude Houston Texans. Absolutní vítěz vzejde ze Super Bowlu LV, který se uskuteční 7. února na stadionu Raymonda Jamese v Tampě na Floridě.

 Kanál Premier Sport, jehož hlavním tahákem je vedle NFL také nejvyšší anglická fotbalová soutěž Premier League, je součástí tarifů O2 TV Stříbrná nebo O2 TV Zlatá. Další možností je pořízení balíčku O2 TV Sport Pack, kdy za necelých dvě stě korun měsíčně získá každý přístup k programům O2 TV Sport, O2 TV Fotbal, O2 TV Tenis, Premier Sport a ČT Sport.

 

Související článek Cheza je jen jedna! Unikátní dokument nabídne v televizní premiéře stanice O2 TV Sport
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru