Slavný Super Bowl je tady. Přímý přenos odvysílá O2 TV na stanici Premier Sport

Tradičně nejsledovanější televizní událost v USA neunikne ani českým fanouškům. Dlouho očekávané finále ligy amerického fotbalu odstartuje v neděli 7. února ve 23:30 v O2 TV na stanici Premier Sport. V letošním Super Bowlu se představí Tampa Bay Buccaneers, která bude mít jako první tým v historii výhodu domácího prostředí, a vítěz minulého ročníku Kansas City Chiefs. Diváci stanice Premier Sport se mohou těšit na český komentář nebo na rozsáhlé předzápasové studio.

.

V neděli od 23:30 čeká na fanoušky 45 minutové studio, které ve složení Jindřich Rajchl, Jan Štiegler, Ondřej Horák a Ladislav Fabo přinese kompletní předzápasový servis, včetně analytických rozborů a zajímavých postřehů. O poločase nebude chybět ani slavná halftime show, při které padají rekordy jak ve sledovanosti, tak ve vynaložených finančních částkách za reklamu. Odhaduje se, že cena televizní reklamy letos překoná všechny historické milníky, za 30 vteřin zaplatí inzerenti takřka šest milionů dolarů.

Super Bowl s pořadovým číslem 55 nabídne také souboj hvězdných quarterbacků. Na jedné straně pětadvacetiletý Patrick Mahomes z Kansas City, jenž patří mezi nejlépe placené sportovce světa, na straně druhé Tampa Bay s legendárním Tomem Bradym, pro kterého to bude rekordní desátá účast v Super Bowlu.

Bitva o krále NFL se uskuteční na stadionu Raymonda Jamese v Tampě na Floridě. Kvůli pandemii koronaviru bude výrazně omezena kapacita, do hlediště by se mělo dostat pouze 22 tisíc diváků.

Jak sledovat Super Bowl v O2 TV?

Kanál Premier Sport, jehož hlavním tahákem je vedle NFL také nejvyšší anglická fotbalová soutěž Premier League, je součástí tarifů O2 TV Stříbrná a O2 TV Zlatá. Další možností je pořízení balíčku O2 TV Sport Pack, kdy za necelých dvě stě korun měsíčně získá každý přístup k programům O2 TV Sport, O2 TV Fotbal, O2 TV Tenis, Premier Sport a ČT sport.

Související článek Přenosy turnajů UFC se stěhují na Premier Sport
Nahoru