Stanice O2 TV Sport prodloužila vysílací práva na nejlepší baseballovou ligu světa MLB

Diváci stanice O2 TV Sport mají jistotu, že i v roce 2020 a 2021 uvidí atraktivní zápasy ze slavné Major League Baseball v přímých přenosech. Součástí práv je i Světová série – finále play-off zámořské MLB. Vedle toho se fanoušci mohou těšit na výkony české reprezentace, která se představí v kvalifikaci o prestižní turnaj World baseball Classic. První přenos je naplánován na 20. března, kdy český tým hraje proti Filipínám.

.

„Mile nás potěšilo, jaký zájem měli diváci o Major League Baseball v minulém roce. I proto jsme se rozhodli prodloužit vysílací práva o další dvě sezony. Opět nasadíme všechny přímé přenosy s českým komentářem, včetně play off. Navíc v březnu přineseme i zápasy reprezentačního týmu na World Baseball Classic,“ uvedl Marek Kindernay, výkonný ředitel stanice O2 TV Sport.

„Major League Baseball je jednou z nejlepších sportovních soutěží na světě. Jsem rád, že spolupráce s O2 TV Sport bude pokračovat i v dalších sezónách. Loni jsme společně odvysílali přes 60 zápasů v atraktivních vysílacích časech. Letos a příští rok budeme vysílat až 100 zápasů základní části a Světové série. Děkuji O2 TV Sport za profesionální spolupráci,“ řekl Marek Rejman z agentury WTF Communication, která je majitelem televizních práv pro Českou republiku.

Nový ročník MLB odstartuje 26. března, kdy O2 TV Sport odvysílá od 18.00 hodin duel mezi New York Mets a obhájci titulu Washington Nationals. I v nadcházející sezoně zavítá MLB do Evropy. Olympijský stadion v Londýně nabídne 13. a 14. června souboj mezi St Louis Cardinals a Chicago Cubs.

Domácí baseball se v posledních letech těší stále rostoucí popularitě. Čeští baseballisté do 23 let vyhráli v minulém roce mistrovství Evropy. Seniorský národní tým pak bral sympatické páté místo na evropském šampionátu. Nyní ho čeká kvalifikace o prestižní turnaj World baseball Classic.

Navíc do jarního tréninkového kempu klubu Baltimore Orioles byl znovu po roce pozván nejlepší český hráč Martin Červenka. Šanci porvat se o místo v nejlepší světové soutěži dostal také devatenáctiletý Viktor Večerka, jenž podepsal smlouvu s Kansas City Royals.

Zámořská MLB patří mezi další exkluzivní obsah stanic O2 TV Sport. Pouze v O2 TV na diváky čekají všechny zápasy z FORTUNA:LIGY nebo z UEFA Ligy mistrů. Dále také hokejová Tipsport extraliga, kompletní ženský tenisový okruh WTA, basketbalová Euroliga, zábavná show TIKI-TAKA, galavečery MMA či motoristické sporty.

Jakub Olšanský Autor článku
Jakub Olšanský
Pro Jakuba jsou telekomunikace koníčkem. Zajímá se o novinky, mezi které patří sítě 5G či C-Roads nebo Big Data. Rád si o těchto nových trendech povídá i s odborníky z O2, se kterými připravuje zajímavé rozhovory.
Související článek Představujeme kampaň „Nejsem lovná“. Hlavními tvářemi online spotů jsou herečky filmu V síti
Nahoru