Stanice O2 TV Sport prodloužila vysílací práva na nejlepší baseballovou ligu světa MLB

Stanice O2 TV Sport prodloužila vysílací práva na nejlepší baseballovou ligu světa MLB

Stanice O2 TV Sport prodloužila vysílací práva na nejlepší baseballovou ligu světa MLB

Diváci stanice O2 TV Sport mají jistotu, že i v roce 2020 a 2021 uvidí atraktivní zápasy ze slavné Major League Baseball v přímých přenosech. Součástí práv je i Světová série – finále play-off zámořské MLB. Vedle toho se fanoušci mohou těšit na výkony české reprezentace, která se představí v kvalifikaci o prestižní turnaj World baseball Classic. První přenos je naplánován na 20. března, kdy český tým hraje proti Filipínám.

.

„Mile nás potěšilo, jaký zájem měli diváci o Major League Baseball v minulém roce. I proto jsme se rozhodli prodloužit vysílací práva o další dvě sezony. Opět nasadíme všechny přímé přenosy s českým komentářem, včetně play off. Navíc v březnu přineseme i zápasy reprezentačního týmu na World Baseball Classic,“ uvedl Marek Kindernay, výkonný ředitel stanice O2 TV Sport.

„Major League Baseball je jednou z nejlepších sportovních soutěží na světě. Jsem rád, že spolupráce s O2 TV Sport bude pokračovat i v dalších sezónách. Loni jsme společně odvysílali přes 60 zápasů v atraktivních vysílacích časech. Letos a příští rok budeme vysílat až 100 zápasů základní části a Světové série. Děkuji O2 TV Sport za profesionální spolupráci,“ řekl Marek Rejman z agentury WTF Communication, která je majitelem televizních práv pro Českou republiku.

Nový ročník MLB odstartuje 26. března, kdy O2 TV Sport odvysílá od 18.00 hodin duel mezi New York Mets a obhájci titulu Washington Nationals. I v nadcházející sezoně zavítá MLB do Evropy. Olympijský stadion v Londýně nabídne 13. a 14. června souboj mezi St Louis Cardinals a Chicago Cubs.

Domácí baseball se v posledních letech těší stále rostoucí popularitě. Čeští baseballisté do 23 let vyhráli v minulém roce mistrovství Evropy. Seniorský národní tým pak bral sympatické páté místo na evropském šampionátu. Nyní ho čeká kvalifikace o prestižní turnaj World baseball Classic.

Navíc do jarního tréninkového kempu klubu Baltimore Orioles byl znovu po roce pozván nejlepší český hráč Martin Červenka. Šanci porvat se o místo v nejlepší světové soutěži dostal také devatenáctiletý Viktor Večerka, jenž podepsal smlouvu s Kansas City Royals.

Zámořská MLB patří mezi další exkluzivní obsah stanic O2 TV Sport. Pouze v O2 TV na diváky čekají všechny zápasy z FORTUNA:LIGY nebo z UEFA Ligy mistrů. Dále také hokejová Tipsport extraliga, kompletní ženský tenisový okruh WTA, basketbalová Euroliga, zábavná show TIKI-TAKA, galavečery MMA či motoristické sporty.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]
Jakub Olšanský Autor článku
Jakub Olšanský
Pro Jakuba jsou telekomunikace koníčkem. Zajímá se o novinky, mezi které patří sítě 5G či C-Roads nebo Big Data. Rád si o těchto nových trendech povídá i s odborníky z O2, se kterými připravuje zajímavé rozhovory.
Související článek Představujeme kampaň „Nejsem lovná“. Hlavními tvářemi online spotů jsou herečky filmu V síti
Nahoru