Díky multidimenzi uvidíte v O2 TV Sport oba galavečeři – OKTAGON 11 a XFN 17

Fanoušky MMA čeká výjimečný večer. Ostravu si 16. března podmaní turnaj organizace OKTAGON, kde nebude chybět legendární Karlos „Terminátor“ Vémola či severomoravský rodák David Kozma. Neméně atraktivní podívanou slibuje ve stejný den i XFN 17 v Brně, tam se představí šampion Machmud Muradov nebo veterán Martin Šolc. Obě akce začínají shodně v 18:00 hodin. Jak se O2 TV vypořádá se souběhem galavečerů? Naplno využijeme unikátní funkce multidimenze a nabídneme tak současně oba přímé přenosy.

.

„Jsme asi jediná televize v České republice, pro kterou takový souběh není problém. Samozřejmě je to nekomfortní pro fanoušky, kteří chtěli navštívit obě akce osobně. Divák O2 TV Sport si jednoduše ovladačem vybere, který turnaj chce sledovat. V průběhu lze kdykoli přepnout na ten druhý. Navíc hned po živých přenosech půjdou oba galavečery ze záznamu, takže si každý může pustit dané zápasy ve zpětném zhlédnutí,“ vysvětlil výhody multidimenze Marek Kindernay, výkonný ředitel stanice O2 TV Sport.

U obou turnajů nabídneme i takzvané předzápasy, tudíž nepřijdete ani o premiérový start Karlose Vémoly v organizaci OKTAGON. Jeho přestup z konkurenčního XFN vzbudil takové pozdvižení, jaké česká MMA scéna dosud nezažila. Ve vyprodané ostravské aréně ho prověří polský silák Pawel Brandys, který šest z osmi soupeřů ukončil před limitem.

Na OKTAGONU 11 dojde také k odvetě mezi Milošem Petráškem a Američanem Jeremy Kimballem. V hlavním souboji večera se rozhodne o držiteli pásu pro šampiona welterové váhy. Ten má momentálně v držení David Kozma, jeho novým majitelem se ale touží stát Samuel „Pirát“ Krištofič, vítěz druhé série populární reality show OKTAGON.

Stejně jako loni i v letošním roce uvidí příznivci bojových sportů na O2 TV Sport všechny hlavní události nejsledovanějších domácích MMA organizací. Mezi ně patří i XFN, která se tuto sobotu poprvé představí v Brně. Do moravské metropole dorazí řada velkých jmen nejen československé, ale i zahraniční scény v čele s šampionem Machmudem Muradovem. Ten se utká se Švédem Diegem Gonzalezem. V DRFG Areně se fanouškům na XFN 17 dále ukáže velký slovenský talent Ľudovít Klein nebo zkušený ranař Martin Šolc.

V roce roce 2019 odvysíláme kromě OKTAGON MMA a X Fight Nights (XFN) také kompletní galavečery asijské ONE Championship, ruské M-1 Global a všechny další nejsledovanější domácí MMA organizace – Fusion Fight Night (FFN), Fight Night West (FNW) nebo Heroes Gate.

Jakub Olšanský Autor článku
Jakub Olšanský
Pro Jakuba jsou telekomunikace koníčkem. Zajímá se o novinky, mezi které patří sítě 5G či C-Roads nebo Big Data. Rád si o těchto nových trendech povídá i s odborníky z O2, se kterými připravuje zajímavé rozhovory.
Související článek Nejlepší baseballovou ligu světa MLB uvidíte od nové sezóny na O2 TV Sport
Nahoru