Nejlepší baseballovou ligu světa MLB uvidíte od nové sezóny na O2 TV Sport

Získali jsme vysílací práva na slavnou Major League Baseball (MLB). Na obrazovkách stanice O2 TV Sport uvidíte další špičkovou soutěž, kterou po celém světě sledují miliony fanoušků. Každý hrací týden nabídneme na stanici O2 TV Sport dva přímé přenosy v atraktivních vysílacích časech. Součástí práv je i prestižní Světová série – finále play-off zámořské MLB. Nová sezona startuje již 28. března, kdy na kanále O2 TV Sport uvidíte od 20.00 hodin duel mezi Philadelphia Phillies a Atlanta Braves.

1

„Dlouhou dobu neměli čeští fanoušci možnost sledovat zápasy z Major League Baseball, avšak O2 TV Sport to nyní změní. Všechny přímé přenosy budou s českým komentářem, včetně play off. Do vysílání plánujeme zvát i experty nebo aktivní hráče. Pevně věřím, že duely takových legendárních klubů jako New York Yankees, Los Angeles Dodgers nebo Boston Red Sox si najdou své příznivce,“ uvedl Marek Kindernay, výkonný ředitel stanice O2 TV Sport.

Major League Baseball se hraje od konce března až do října, takže obsah vhodně doplní období, ve kterém má většina soutěží letní přestávku. Nadcházející sezona přinese také jednu atraktivní novinku. Poprvé v historii zavítá baseballová liga MLB do Evropy. Koncem června se na Olympijském stadionu v Londýně představí největší rivalové, Yankees a Red Sox.

„V Evropě zájem o profesionální baseball raketově roste. I proto jsme rádi, že právě televize O2 TV, která svým obsahem i unikátními funkcemi patří mezi špičku na trhu, zprostředkuje českým divákům exkluzivní přímé přenosy z MLB. Televizní práva jsme koupili právě s cílem větší propagace našeho sportu,“ uvedl Marek Rejman z WTF Communication.

Zvýšenou popularitu a pozornost zaznamenává v současné době i český baseball. Národní tým bojuje o účast na olympijských hrách v Tokiu a baseballista Martin Červenka se může stát prvním českým hráčem v Major League Baseball. Což by byla prvotřídní senzace! Šestadvacetiletý catcher, jenž má podepsanou profesionální smlouvu s Baltimorem, se aktuálně rve o svou šanci v předsezonním přípravném kempu. Větší šanci na start v prestižní zámořské organizaci ještě žádný tuzemský hráč nikdy neměl.

Americká MLB se tak zařadí mezi další exkluzivní obsah stanic O2 TV Sport. Pouze v O2 TV na diváky čekají všechny zápasy z první fotbalové ligy a z prestižní UEFA Ligy mistrů. Dále také kompletní ženský tenisový okruh WTA, basketbalová Euroliga, zábavná show TIKI-TAKA, galavečery MMA či motoristické sporty.

Jakub Olšanský Autor článku
Jakub Olšanský
Pro Jakuba jsou telekomunikace koníčkem. Zajímá se o novinky, mezi které patří sítě 5G či C-Roads nebo Big Data. Rád si o těchto nových trendech povídá i s odborníky z O2, se kterými připravuje zajímavé rozhovory.
Související článek V Kolíně spouštíme mobilní síť s rychlostí 5G
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru