U příležitosti výročí 17. listopadu hledáme tváře svobody, chceme jim veřejně poděkovat

K připomínce letošního výročí sametové revoluce spouštíme kampaň nazvanou Tváře svobody. Jejím cílem je poděkovat nejen osobnostem veřejně spojeným s listopadovými událostmi, ale především lidem z davu, kteří před 29 lety našli odvahu vyjít do ulic a připojit se k boji za svobodu a demokracii.

Tváře svobody

Proto jsme spustili web www.tvaresvobody.cz, prostřednictvím kterého je možné nejen nahlédnout do příběhů ostatních lidí, ale až do 16. listopadu také přispět svým vlastním.

„Jsme hrdí, že jako největší telekomunikační operátor poskytující volání, připojení k internetu i televizní vysílání zprostředkováváme našim zákazníkům svobodnou komunikaci s celým světem. Svoboda a volný přístup k informacím nikdy nebudou samozřejmostí a odkaz 17. listopadu je zapotřebí neustále připomínat. Stejně jako v loňském roce jsme se proto rozhodli společně s kolegy ze slovenského O2 připomenout výročí Sametové revoluce,“ vysvětluje manažer pro marketingovou komunikaci a brand O2 David Daneš.

Na kampani O2 stejně jako v loňském roce spolupracuje s O2 Slovakia a agenturou TRIAD, která vytvořila kreativní koncept. Projekt Tváře svobody navazuje na loňskou kampaň Svoboda není samozřejmost, v rámci které O2 vytvořilo provizorní internetovou Železnou oponu. Všichni zákazníci, kteří chtěli navštívit zahraniční webovou stránku, byli přesměrováni na speciální microsite. Zákazníci O2 cestující 17. listopadu do zahraničí rovněž na hranicích dostali upozorňující SMS, že svévolně překračují státní hranici, což bylo za minulého režimu trestným činem. Za tento projekt O2 získalo v konkurenci kampaní z celé Evropy první místo v prestižních SABRE Awards v kategoriích CSR a Telecommunications, projekt dosáhl také na druhé místo v nejvýznamnější kategorii Platinum SABRE. V rámci celosvětového měřítka se v této soutěži umístilo O2 letos v říjnu na 11. místě.

Svoboda není samozřejmost

Tereza Kabešová Autor článku
Tereza Kabešová
Je jedním z O2 Ambasadorů. Radí zaměstnancům i zákazníkům s nastavením služeb. Patří mezi O2 Guru specialisty přes telefony, technologie O2, modemy, set top boxy, O2 Smart Box. V poslední době si velmi užívá i natáčení O2 Guru videí. Ve společnosti už pracuje přes pět let.
Související článek Dnes si s úctou připomínáme výročí 17. listopadu
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru