Podminky cookies

Nejedete na zápas do Ostravy? Přijďte si s O2 zafandit do plzeňského DEPA

Nejedete na zápas do Ostravy? Přijďte si s O2 zafandit do plzeňského DEPA

Nejedete na zápas do Ostravy? Přijďte si s O2 zafandit do plzeňského DEPA

Jen několik dní po malém pražském derby se naše O2 TV fanzona přesouvá do Plzně. Už 3. listopadu se totiž uskuteční fotbalový zápas mezi kluby FC Baník Ostrava a FC Viktoria Plzeň a my u toho, jako oficiální partner FORTUNA:LIGY, nemůžeme chybět.

I když zápas proběhne na ostravském Baníku, my jsme přichystali překvapení pro obyvatele a návštěvníky západočeské metropole. Fanoušky plzeňské Viktorie tak 3. listopadu zveme do plzeňského DEPA, kde se uskuteční veřejná projekce zmiňovaného zápasu, který budou živě přenášet stanice O2 TV Sport a O2 TV Fotbal.

Na místě nebudou chybět stánky s občerstvením a nejrůznější soutěže. „Fanoušci budou mít jedinečnou možnost užít si fotbalové zážitky ve společnosti O2 TV. Naše fanzona nabídne atraktivní program a představí také unikátní výhody O2 TV. Chceme všechny diváky blíže seznámit s naší televizí,“ podotýká šéfka obsahu O2 TV Anna Lenerová s tím, že všichni návštěvníci fanzony navíc obdrží voucher s kódem pro balíček O2 TV na celý měsíc zdarma. Díky němu budou sledovat atraktivní fotbalová klání v pohodlí svého obýváku. Více o O2 TV se dozvíte zde.

Na co se můžete v Plzni těšit?                                                          

  • Autogramiáda vybraných hráčů FC Viktoria Plzeň
  • Focení s pohárem pro mistra ligy
  • O2 TV na měsíc zdarma
  • O2 Guru stan s prezentací O2 TV
  • Soutěž v rychlosti střely
  • Možnost vyzkoušet si unikátní fotbal v kleci a další soutěže
  • Nafukovací tleskátka pro fandění
Související článek Startuje fotbalová FORTUNA:LIGA. Jen na O2 TV uvidíte poprvé v historii všechny zápasy
Nahoru