Začátek školního roku je tu a s ním i nové neomezené tarify YOU

Se začátkem školního roku přichází operátor O2 s novými tarify YOU, které jsou určené pro mladé zákazníky do 26 let. Novinkou jsou například tarify YOU NEO 20 Mb/s a YOU NEO Max 5G, se kterými si zákazníci mohou užívat na vlnách neomezeného datování. Navíc si k vybraným tarifům budou moci zákazníci aktivovat v aplikaci Moje O2 do konce letošního roku O2 TV Air Modrou a balíček Kino. A to včetně přístupu do HBO Max na 12 měsíců v ceně tarifu. Další výhodou spojenou s vyššími YOU tarify bude i možnost získat každý měsíc odměnu 300 korun zpět na účet pro klienty Air Bank.     
  
Společnost O2 pokračuje v podpoře mladých talentovaných umělců, tentokrát se po boku Bena Cristovao objeví zpěvačka a rapperka Annabelle, jejichž společný klip podpoří právě kampaň na tarify O2 YOU.  

„Potřeba neomezeně datovat kdykoliv a kdekoliv na nejrychlejší 5G síti stále roste, a to i u mladých zákazníků. Prudce stoupá meziroční spotřeba dat v mobilní síti, ta se rok od roku zdvojnásobuje. Start nového školního roku může být pro mladé náročný, a proto jim ho chceme co nejvíce zpříjemnit,“ říká Silvia Cieslarová, ředitelka segmentu mobilních služeb O2.    

Do konce roku 2023 si zákazníci k neomezeným tarifům budou moci aktivovat O2 TV Air Modrou a balíček Kino. A to včetně přístupu do HBO Max na 12 měsíců v ceně tarifu. S pomocí pár kliknutí si promo aktivují v aplikaci Moje O2. Výzkum společnosti Kantar nám potvrdil, že i u mladých je O2 TV Modrá v oblibě, a to hned z několika důvodů. Mají možnost posouvat vysílání v čase, mohou O2 TV sledovat nejen na televizoru, ale i na vícero zařízeních. Spolu s O2 TV zároveň získají přístup do HBO Max na celý jeden rok zdarma. Jako samostatná streamingová služba stojí HBO Max měsíčně 199 korun. U mladých na HBO jednoznačně vede seriál Euphoria, Vampire Diaries a Gossip Girl. Věřím, že právě se startem školního roku nabídku zákazníci využijí,“ říká Dana Tomášková, ředitelka O2 TV a digitálních služeb v O2.   

Navíc nově příchozí zákazníci s vyššími tarify YOU, kteří využívají služeb Air Bank, mohou získat odměnu 300 korun zpět na účet.

A jak na to? Odměnu 300 korun zpět na účet získají noví i stávající zákazníci Air Bank a O2, kteří budou aktivně jako nepodnikatelé využívat služeb obou společností. Tedy na účet vedený u Air Bank jim přijde alespoň 10 000 korun měsíčně a zároveň budou z účtu v Air Bank hradit faktury za služby operátora O2 ve výši alespoň 600 korun. Podrobné podmínky akce najdete zde https://www.airbank.cz/nabidka-s-o2/ a https://www.o2.cz/osobni/spolecna-nabidka-s-airbank. 

Data naplno     

Součástí nové tarifní řady (Můj první tarif, YOU 10 GB a YOU Neo 20 Mb/s) jsou i Data naplno. Ta zákazníkům umožní užít si superrychlá, a hlavně neomezená 5G mobilní data vždy na 24 hodin, a to až pětkrát za měsíc. Konkrétní počet dnů se odvíjí od výše měsíčního tarifu. V momentě, kdy si zákazník zapne Data naplno, zastaví se mu na celý jeden den čerpání dat z jeho tarifu. Výhodou je také to, že si zákazník sám vybere den, kdy si Data naplno zapne. 

Můj první tarif má v sobě v rámci jednoho měsíce jeden den plný dat, YOU 10 GB a YOU Neo 20 Mb/s dokonce pět dnů neomezeného surfování. Tarif YOU Neo Max 5G již v sobě má neomezená data, která mohou zákazníci využívat na nejrychlejším 5G připojení.  

„Chápeme a reagujeme na potřebu mladých lidí být online za jakýchkoliv příležitostí a okolností. Ať už budou potřebovat využít data ke studiu nebo při cestování, stačí si v aplikaci Moje O2 aktivovat Data naplno a streamovat, postovat na sociálních sítích, hrát online hry nebo sledovat videa,“ dodává Silvia Cieslarová.     

Neotřelé duo: na scénu přichází Ben a Anbabelle    

Stejně jako v předchozích letech podpoří nabídku tarifů pro mladé mediální kampaň s tvářemi ze světa hudby. Vedle ostříleného Bena Cristovao se tentokrát postaví zpěvačka Annabelle.    

„Soustředit se na nové projekty, propojovat talenty a dávat příležitost mladým a šikovným interpretům, to je vždy výzva. Po rapperovi YG Morisovi se v rámci kampaně na podporu O2 YOU tarifů tentokrát po boku Bena postavila zpěvačka a raperka Annabelle,“ říká ředitel marketingové komunikace a brandu v O2 David Daneš. Nová skladba Lajf, kterou nazpívala spolu s Benem, startuje celou kampaň a tvoří vizuální i hudební složku spotů na podporu YOU tarifů. „Ve videoklipu se střídá několik scén. Na scénu z auta jsme použili body rig, který snímal pohyby zpěvačky a umožnil nám dostat do videoklipu neotřelé záběry,“ dodává David Daneš.     

Společnost O2 s Benem Cristovao v rámci kampaní na YOU tarify spolupracuje již několikátým rokem. „S O2 spolupracujeme od roku 2020. S Annabelle to je už sedmý song, který vzešel za podpory O2. Jsem rád za to, že se nebojí spolu se mnou experimentovat a vybírat umělce z různých žánrů. Song i klip vzniká ve spolupráci, která je otevřená všem nápadům. U O2 jsem rád, že ctí naši tvůrčí vizi, ať už ohledně songu nebo klipu, a nechávají z velké míry na nás, jak to umělecky pojmeme,“ říká ke spolupráci Ben Cristovao a dodává: „V naší zemi je tolik úžasnejch talentů! Myslím, že naše hudební scéna je strašně rozmanitá a měla by být slyšet. Baví mě zkoušet úplně nový vody.“      

„Hlavní komunikační linku doplníme obsahem s Benem a Annabelle na Instagramu a TikToku. Tématem bude nejen hudba a podpora mladých umělců obecně, ale diváci se společně s nimi pobaví i na téma filmů a seriálů, a to hlavně z produkce HBO Max. Ben a Annabelle budou zároveň i hosty nadcházející O2 Guru Show, našeho nového videocastu, který provází O2 Guru Kuba,“ popisuje online aktivity Matouš Sudík, šéf týmu pro sociální média a obsah v O2.      

O2 Autor článku
O2
Jako přední český operátor nabízíme výhodné neomezené volání, rychlý mobilní i pevný internet nebo třeba digitální televizi s širokou programovou nabídkou. Stojí za námi silná mezinárodní telekomunikační společnost a to nám umožňuje na vysoké úrovni provozovat více než sedm miliónů mobilních a pevných linek.
Související článek Představujeme vám 7 důvodů, proč si koupit smartphone Google Pixel. Věděli jste, že u O2 k němu dostanete O2 TV HBO a Sport na půl roku zdarma? 
Nahoru