Valentýn na poslední chvíli? Pořiďte si našlapaný telefon, druhý budete mít za korunu

Valentýn na poslední chvíli? Pořiďte si našlapaný telefon, druhý budete mít za korunu

Valentýn na poslední chvíli? Pořiďte si našlapaný telefon, druhý budete mít za korunu

Svátek všech zamilovaných přímo vybízí k nákupům. Pokud na poslední chvíli přemýšlíte, co k Valentýnu pořídit drahé polovičce, kamarádovi nebo třeba rodičům, operátor O2 má speciální nabídku. Jen do 14. února platí valentýnská akce, díky které si můžete k telefonu Motorola Moto G51 5G 64GB pořídit druhý stejný jen za 1 korunu!

Nejen zamilovaní romantici každoročně podléhají 14. února svátku sv. Valentýna. V tento den totiž může vyjádřit nejen lásku, ale i přátelství nebo jakýkoliv cit zkrátka kdokoliv. Možností je také obdarovat sám sebe, a udělat si tak příjemného Valentýna podle svého gusta.

Ať už byste chtěli udělat radost sobě nebo někomu blízkému, operátor O2 je tu pro vás. Na 13. a 14. února 2023 si na svém e-shopu připravil speciální nabídku. Po dobu valentýnské akce mohou nejen zamilovaní koupit telefon Motorola Moto G51 5G 64GB za cenu 4 601 Kč a druhý stejný k němu jen za 1 korunu. Celková cena za oba telefony tak bude činit 4 602 korun. Valentýnský speciál se vztahuje také na telefon Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G 128GB za cenu 8 989 korun, ke kterému si zákazníci mohou pořídit model Xiaomi Redmi 9A opět jen za 1 korunu. 

do 14. února si můžete pořídit také bezdrátová sluchátka O2 pods+ se slevou tisíc korun jen za 499 Kč a k tomu za 1 korunu druhá sluchátka O2 pods. Celou valentýnskou nabídku najdete na eshopu o2.cz.

Zpříjemněte si svátek všech zamilovaných skvělou akcí od O2. Ale pozor – nabídka je časově omezená!

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]
O2 Autor článku
O2
Jako přední český operátor nabízíme výhodné neomezené volání, rychlý mobilní i pevný internet nebo třeba digitální televizi s širokou programovou nabídkou. Stojí za námi silná mezinárodní telekomunikační společnost a to nám umožňuje na vysoké úrovni provozovat více než sedm miliónů mobilních a pevných linek.
Související článek Jak si díky aplikacím usnadnit Valentýna?
Nahoru