Operátor O2 uvádí na trh vlastní lokalizační čip O2 tag. V rámci ekosystému Unity je k dostání s výraznou slevou

O2 tag představuje jednoduchý a efektivní způsob, jak mít hodnotné či oblíbené věci pod dohledem. Je kompatibilní se zařízeními Apple s aktivací v mobilní aplikaci Apple Find My. O2 tag je pro členy ekosystému Unity za speciální zaváděcí cenu 199 Kč za kus a pouhých 399 Kč za 3 kusy. Pro zákazníky O2, kteří zatím nevyužívají výhod světa Unity, je dostupný za 499 Kč respektive 999 Kč za 3 kusy

Bezpečnost, jednoduchost a elegance – to jsou základní vlastnosti lokalizačního čipu O2 tag, kterým operátor O2 nově rozšiřuje nabídku hardwarových produktů. Jedná se o lokalizační čip s propojením do Apple zařízení a za bezkonkurenční cenu. Ta začíná na pouhých 199 korunách.

Elegantní pojistka proti ztrátě věcí

Díky O2 tagu mohou mít uživatelé své důležité či hodnotné věci neustále pod dohledem. Čip stačí jednoduše spárovat se svým Apple zařízením, připnout ho například ke klíčům, a v případě potřeby kontrolovat jeho polohu na mapě v mobilní aplikaci Apple Find My. Další O2 tagy je možné umístit do peněženky, batohu nebo do auta, zkrátka kam je potřeba. „Bezpečnost je klíčovou součástí naší strategie, proto jsme se rozhodli přinést produkt, který pomůže našim zákazníkům mít vše důležité pod dohledem. V době zahájení sezóny letních dovolených to platí dvojnásob. O2 tag pomůže předejít nepříjemnostem například se ztracenými doklady v zahraničí,“ vzkazuje Tomáš Kohout, Head of Hardware management ve společnosti O2.

O2 tag je certifikovaný společností Apple – je tedy plně kompatibilní s Apple zařízením. Zákazník ho může nahrát do svého iPhonu, iPadu nebo třeba sledovat jeho polohu přes macOS. Poloha čipu se ukáže bez ohledu na vzdálenost, jelikož k lokaci využívá síť všech Apple zařízení v okolí. Údaje o poloze zůstávají ale vždy zabezpečené a zcela anonymní.

Čip lze sdílet také s dalšími lidmi, navigovat k jeho přesné poloze, přehrát na něm zvuk, označit ho za ztracený a v opačném případě také oznámit nález.

Exkluzivní sleva pro členy Unity

Společnosti O2 a Air Bank odměňují v rámci nového ekosystému Unity společné zákazníky, a přináší tak snazší obsluhu služeb i bezkonkurenční nabídky. Do světa výhod nyní přibývá exkluzivní sleva na nový O2 tag.

Cena v rámci Unity je199 korun za jeden kus a 399 korun za balení se třemi kusya je platná do 31. 8. 2024 nebo do vyprodání zásob. Pro získání této i dalších výhod stačí mít běžný účet zdarma od Air Bank a k tomu od O2 službu placenou fakturou pro nepodnikatele.

Lokalizační čip O2 tag je už teď dostupný také pro ostatní zákazníky, a to za cenu 499 korun respektive 999 korun za tři kusy. Součástí balení je silikonové poutko.

O2 Autor článku
O2
Jako přední český operátor nabízíme výhodné neomezené volání, rychlý mobilní i pevný internet nebo třeba digitální televizi s širokou programovou nabídkou. Stojí za námi silná mezinárodní telekomunikační společnost a to nám umožňuje na vysoké úrovni provozovat více než sedm miliónů mobilních a pevných linek.
Související článek Sluchátka Google Pixel buds za korunu nebo kamera k novému Honoru? Vyberte si z červnových nabídek u O2 
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru