Nejoblíbenější předplacenka je tady: Datamanie se 100 GB dat

Operátor O2 i toto léto přináší předplacenou kartu se 100 GB dat za 300 korun. Limitovaná nabídka je dostupná od 18. 7. na webu Datamanie.cz. SIM kartu zákazníkům zdarma doručí kurýr až domů. 

Kdo by nechtěl ze svých cest po Česku posílat fotky nebo videa. Užít si videohovor s blízkými nebo kamarády kdykoli i z těch nejzapadlejších míst republiky. To chce ale pořádnou dávku dat. Operátor O2 proto i letošní léto vrací na trh limitovanou edici předplacených SIM karet. Díky ní můžete získat 100 GB dat za 300 korun.

Můžete si ji objednat od 18. července na webu www.datamanie.cz. Ale pozor! Omezený počet SIM karet bude dostupný pouze do 22. srpna nebo do vyprodání zásob.

Limitovaná SIM karta, která je bez závazků, přináší 100 GB dat každý měsíc. „Zákazníci ji mohou využívat nejen ve svých mobilech, ale vložit ji mohou i do jiných zařízení, například notebooků. Díky tomu už nemusí být otroky veřejných, a ne vždy dobře zabezpečených wi-fi sítí třeba v kempech nebo hotelech,“ vysvětluje Silvia Cieslarová, ředitelka mobilního segmentu v O2. 

Jak Datamanie funguje?

Aby se balíček každý měsíc obnovil, je potřeba mít kartu nabitou alespoň na 300 korun. Pokud se o to nechcete každý měsíc starat, stačí si v aplikaci Moje O2 nastavit funkci automatického dobíjení z platební karty, která se o doplňování kreditu postará sama. Díky tomu se 100 GB dat bude obnovovat v pravidelných intervalech bez hlídání termínů a neustálého kontrolování výše zůstatku.  

Kromě datování můžete kartu využívat i k volání a posílání SMS. Datově nejštědřejší SIM kartu na českém trhu lze jednoduše objednat na webu Datamanie.cz.Nejrychleji dorazí, pokud ji zákazník zaplatí rovnou platební kartou. V takovém případě dorazí i zcela zdarma. Při platbě dobírkou je potřeba připočítat ještě 59 Kč,” říká Cieslarová. V rámci objednávky si zákazník může pořídit maximálně 3 SIM karty, které musí aktivovat do 31. prosince 2023. Bez omezení funguje jen v  České republice. 

Více informací najdete na stránce www.datamanie.cz.

O2 Autor článku
O2
Jako přední český operátor nabízíme výhodné neomezené volání, rychlý mobilní i pevný internet nebo třeba digitální televizi s širokou programovou nabídkou. Stojí za námi silná mezinárodní telekomunikační společnost a to nám umožňuje na vysoké úrovni provozovat více než sedm miliónů mobilních a pevných linek.
Související článek Datový provoz v síti O2 trhá rekordy! Během hokejového šampionátu dosáhl ve finále k 3 Tb/s
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru