O2 TV Sport odvysílá MMA reality show The Fighter. Jak si povede Sandra Mašková?

V unikátní reality show The Fighter, kterou pořádá jedna z předních MMA organizací EFC Afrika, se představí nejtalentovanější zápasnice z celého světa. Ty jsou pod vedením zkušených trenérů rozděleny do dvou týmů. Oranžový, ve kterém je i Sandra Mašková, vede legendární jihoafrický bojovník a někdejší držitel titulů EFC a UFC ve střední váze Garreth „Soldierboy“ McLellan. Modrý tým pak vítěz vítěz první řady show a neporažený Brendan „Descendant“ Lesar.

Soupeře vždy vybírá tým, který vyhraje tzv. dovednostní výzvu. Vítězka zápasu postupuje do vyřazovacích bojů. Jedná se o podobný formát, jenž znají diváci O2 TV Sport z československé reality show OKTAGON Výzva. Absolutní vítězka se může těšit na garantovanou smlouvu na šest zápasů pod hlavičkou organizace EFC.

Fanoušci budou držet palce Sandře Maškové, která patří mezi nejpopulárnější české bojovnice. „Moje rozhodnutí odcestovat do Afriky je největší výzvou, kterou jsem kdy podstoupila. Nejde jen o zápasy, ale postavím se mnohým osobním obavám. Být v Africe déle než měsíc bez rodiny, přátel, bojovat bez mých trenérů, to jsem si nikdy nedokázala představit. Celá reality show je pro mě jedna obrovská životní výzva,“ prozradila Sandra „Medojed“ Mašková, která před dráhou v MMA sbírala úspěchy v kickboxu. Je například vítězkou světových her v kickboxu nebo vicemistryně Evropy WAKO ve fullcontactu a K1.

Cesta desítky bojovnic právě začíná, buďte u toho! Každý z deseti dílů poběží na stanici O2 TV Sport v premiéře vždy v pondělí od 22 hodin. První díl sledujte už 3. června.

Stanice O2 TV Sport odvysílá v tomto roce kromě reality show The Fighter také kompletní galavečery asijské ONE Championship, ruské M-1 Global a všechny další nejsledovanější domácí MMA organizace – OKTAGON MMA, X Fight Nights (XFN), Fusion Fight Night (FFN), Fight Night West (FNW) nebo Heroes Gate.

Foto: O2 TV Sport

Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejrychlejší a nejslavnější. Sledujte Finskou rallye na O2 TV Sport!
Nahoru