OKTAGON 13 – sestřihy: Vémola převálcoval Frankensteina, slavili i Muradov s Peštou

Největší hvězdou galavečera nebyl nikdo než Karlos „Terminátor“ Vémola. Čerstvě čtyřiatřicetiletý zápasník v hlavním duelu večera na zemi doslova demoloval celá tři kola brazilského „Frankensteina“ Da Silvu. Byť nebyl „Terminátor“ se svým výkonem spokojený, výhrou na body protáhl sérii vyhraných duelů už na jedenáct!

Soupeř s brazilskými kořeny čekal také na Makhmuda Muradova, který se střetl s Wendellem Marquesem. A byla to skvělá a divácky atraktivní bitva! Vítězně z hlavního předzápasu vzešel populární „Mach“, když svého protivníka udolal ve druhém kole na TKO.

Premiéru v organizaci OKTAGON zažila na turnaji v tenisovém areálu na Štvanici další velká hvězda domácí scény – Viktor Pešta. Bývalý český bijec v UFC nastoupil proti Američanu Miku Kyleovi a vůbec se s ním nemazlil. Za necelé dvě minuty ho uškrtil na rear naked choke.

Česko-slovenská bitva mezi Václavem Mikuláškem a Milanem Ďatelinkou byla dlouho očekávaná, ovšem nakonec netrvala ani dvě minuty. Slovák Ďatelinka svého rivala uškrtil už v úvodním kole a připsal si velmi cenný skalp.

Poprvé pod křídly organizace nastoupil kromě Pešty také David Dvořák, jenž se více než rok přes sociální sítě vyzýval s Ukrajincem Arsenem Taigibovem. Na Štvanici se konečně postavili do klece, kde měl navrch český bojovník…

V jediném ryze českém souboji na hlavní kartě turnaje OKTAGON 13 se utkali Miroslav „Inkvizitor“ Brož a Jakub Běle. Oba věděli, že ten, kdo prohraje extrémně riskuje a vítěz si naopak řekne o novou šanci. Jak tohle měření sil dopadlo?

Hlavní kartu turnaje na Štvanici otevřel duel Lea Brichty s Brazilcem Alistonem Cordeirem. A šlo o pořádnou krvavou lázeň, podívejte se sami!

Foto: OKTAGON MMA

Související článek Nejrychlejší a nejslavnější. Sledujte Finskou rallye na O2 TV Sport!
Nahoru